Реплика дрехи? Онлайн магазини

Не разбирам много от висша мода, ама авторът на темата говори за някаква класа... DSQ2 и PP не са ли едни марки с дразнещо лъскави селски щампи, които ги носят всички футболистчета, псевдомутри и плеймейтки? Или сега ще ми кажете, че "то в Лондон не е така".
 
Ние дето не носим ментета, се обличаме като селяндури - извади логика!
Как няма да те подиграват хората, като цялата ти тема е доста забавна: "Искам да не изглеждам като клошар, но ми кажете къде да си купя тениски менте, за да поддържам класа?!? WTF!

И забележи, никой не те обиди в темата, а ти ни обиждаш, че сме клошари (селяндури), пенявиш се и се нервираш, че форума пропаднал. Наистина добра логика!
Не съм посочва
Не разбирам много от висша мода, ама авторът на темата говори за някаква класа... DSQ2 и PP не са ли едни марки с дразнещо лъскави селски щампи, които ги носят всички футболистчета, псевдомутри и плеймейтки? Или сега ще ми кажете, че "то в Лондон не е така".

DSQUARED рядко се среща нещо лъщящо по-скоро някакви префърцунени простащини на по 2-3К паунда и нагоре (подходящи за сноби от богатите квартали) Тениските и дънките примерно са нещо що горе нормално, като визия и на мен лично ми допадат. Много хора не различават марката особено тук. Честно да си кажем преди да ида там и аз познавах предимно АДИДАС и НАЙК (не само тези разбира се, но това се печате в Димитровград) хах...

За Philipp Plein - предимно е един череп на който има лепнати лъскави камъни. Има не голямо разнообразие на визия от към тениски и блузи, но да кажем самите щампи и етикети говорят много за качеството на дрехата.

Коментирам само блузи, тениски и дънки тъй като само това ми допада от марките иначе предлагат всичко.
Най-лъщящите, които съм срещал са на Версаче, но лично нямам нито една дреха и не ми харесва нищо от моделите. Имам 2-3 тениски пак лъщящи и доста подлъгващи, че са версаче, но са друга марка (френска) която тук не съм срещал.

В общи линии не съм някакъв разбирач и нямам голямо изобилие в гардероба си, но да кажем предпочитам да дам пари за позната марка отколкото за непозната. И най-вече гледам самата дреха да ми допадне, като визия и модел тогава не ме интересува каква марка е и дали има такава въобще :)
 
Здравейте. От 1 година живея и работя в Лондон и уж че е много евтино там ми писна да давам по 50-100 паунда за някоя тениска УЖ оригинална на dsquared или philipp plein а да се оказва ебаси ментето на стабилна цена. Един приятел също живеещ там, каза че в София си пазарува от някакво магазинче реплики на dsquared2 предимно и едната тениска, която има е същата, като една моя за която аз дадох 120 паунда, а той я е взел за 40лв от БГ. НЕ знам дали и двете са едно и също менте, или неговата е добра реплика.

Та въпроса ми е, можете ли да препоръчате онлайн магазини с такива стоки?
За седмица съм си в Бг и викам да си купя някой др парцалче от тук за по изгодно и без това ги нося предимно на работа и ги прецаквам за няма и месец поне да не струват една камара пари.
Намерих 2-3 модела тениски по 40-50лв но не ми допадат, а явно щото са реплики трудно би се намерило с просто търсене освен, ако някой не е попадал вече на такива и ги знае.

Благодаря!
Какъв е смисълът да носиш кащи calvin klein, след като дупето е burger king
 
120 паунда за тениска е пълна идиотия. Сложи си една стандартна бяла тениска, едни добри дънки и едни добри кецове и си готов. Помисли за най-популярните и успешни предприемачи в света и се замисли дали на тях са им нужни дрехи, за да парадират със себе си. А и пак не виждам каква класа виждаш в марки като DSQ2 и PP, които са еталон за хора като Валери Божинов и Благо Джизъса.
 
120 паунда за тениска е пълна идиотия. Сложи си една стандартна бяла тениска, едни добри дънки и едни добри кецове и си готов. Помисли за най-популярните и успешни предприемачи в света и се замисли дали на тях са им нужни дрехи, за да парадират със себе си. А и пак не виждам каква класа виждаш в марки като DSQ2 и PP, които са еталон за хора като Валери Божинов и Благо Джизъса.
Нося всичко, както казах. Просто за същите пари които давам там за индийски, турски и китайски боклуци мога да нося поне да пише нещо уж марково :)

В случая си поръчах два чифта оригинални дънки и 1 тениска имам там достатъчно не ми се мъкнат и багажи хахаха пък там ще дебнем по ткмакс за нещо на оферта.
 
Имам един познат, той ги носи тези, а и не само тези, но и на доста други марки - оригинални, но за него е разбираемо - има куп пари да харчи от родителите си. Но аз не мога да си обясня как ще дам за ТВА примерно 200 евро. Никакъв шанс, дори от снимката се вижда, че тва е бейсик тениска и грозна щапма, дето даже ще им правя безплатна реклама, че аз за половината и по-малко пари мога да си купя тениски на ralph lauren и hugo boss дето са си истински марки и качеството наистина е различно, но всеки си има вкус.

Никога не съм робувал на марки, гледам по-изчистени неща и да съчетавам добре цветовете. Не гледайте само марките, че става направо смешно. Имам приятели облечени с разни мошинота, цезаре пачоти и кви ли не простотии оригинални са наистина, ясно е че дрехите на гърба на единият примерно струват XXXX евро, но много често крайният резултат е плачевен. Мязат на клоуни от толкова шарено и всякакви лога по тях. Върши работа да впечатлиш някоя кифла, дето ги знае тия марки, ама до там, за хора които разбират подобна визия си остава смешна. От всяка марка може да се намерят хубави дрехи, но за да ги съчетаеш успешно или имаш вкус или дори и многото пари н емогат да те спасят хаха.

П.П. Иначе по темата може да разгледаш има разни фб страници, най-често "нещо си бутик" там има ментете или по обяви в OLX. Може и по Пиротска да се разходиш, там сигурно ще знаят къде може да се намерят подобни. Аз друго се чудя, понеже не съм ходил в Великобритания, никак не ме влече нещо, отлагам го за последна дестинация в Европа, но съм чувал че дрехите са много евтини и техните аутлети са с истински намаления, не можеш ли да ги хванеш тия тениски оригинални на оферта в някой такъв център? Дори и в България в peek and cloppenburg например понякога има изгодни предложения на прилични цени.
 

Горе