Ротация на anchor текстовете

petrov321

Well-Known Member
здравейте,
за какво се сетих днес:
има ли смисъл от ратация на anchor текстовете ?
става въпрос за автоматично въртене.... един линк с няколко anchor текста (те ще се сменят на случаен принцип).

Има ли смисъл? :mrgreen:
 
От: Ротация на anchor текстовете

Братле тествал съм няма кой-знае какъв резултат, иначе даже и скрипта си го пазя някъде не съм го търсил, но мисля че го пазя. :)
 
Еми, 40% главен анкор и всичко друго микс, за да изглежда добре и не спам. Но ако ме питате мен, аз лично бих го държал на 30%, макс 35%. Има смисъл, но хората с опит биха казали. При мен е менюал и има голям смисъл, но не знам как е за тези, които работят със скриптове и полуавтоматични софтуери. Казвам полу, защото винаги го има момента на кепчата, създаването на профил/акаунт, потвърждаването и т.н.

Ако успееш този случаен принцип да го направиш с някакви процентови съотношения, ще е добре. Но и да е на случаен, пак няма да е зле при положение, че ще вкараш да речем 10+ анкора. :) За малки числа ще е добре само, като се замисля. ;)
 
От: Ротация на anchor текстовете

Моето мнение е, че има смисъл от въртене, но да се влага мисъл.
Аз всичко правя ръчно относно оффпейдж-а(и не само)

И все пак- конкретизирай за къде по-точно става дума.
 
Точно това е добре казано - да има мисъл. Не знам на какво ниво са софтуерите и след колко време и инвестиции ще стигнат това ниво, но е важно да си личи, че е пипано от хора. И то не какви да е хора, а хора с реални знания по темата. Това би добавило стойност към линк билдинга и ще си проличи, респективно Google и другите търсачки ще имат положително мнение. Нямат ли, все тази от работата, И аз съм привърженик на ръчно-градените линкове, особено ако съм към главен сайт или към сателити, които са добре изградени и носят не само линкове, но и трафик.
 
От: Re: Ротация на anchor текстовете

Ако успееш този случаен принцип да го направиш с някакви процентови съотношения, ще е добре. Но и да е на случаен, пак няма да е зле при положение, че ще вкараш да речем 10+ анкора. :) За малки числа ще е добре само, като се замисля. ;)

това не е проблем да се направи :)
исках да разбера дали е пробвано... и ефект дали има 8)
 

Горе