СКАРА-БИРА

AMOUN

Well-Known Member
Понеже кръчмата позамря ...
та тук и през деня на трезво
дане спамя по другите теми че ...
 
От: СКАРА-БИРА

глейте ко писмо получих


Dear P P member,

Notification message from P a y P a l Security Center:

Your account is blocked! Please click on the link below
and update your account:

[/COLOR]

=================================================
P a y P al Security Center Departament.


без малко да кликна като прочетох че ми блокиран акаунта а тук из форума четох нещо че блоквали акаунти

пак че се позагледах
 
Последно редактирано от модератор:
От: СКАРА-БИРА

От тоя линк не е желателно да си влизаш в акаунта, това не е http secure.. и като гледам тея нямат никаква връзка с пп, освен че са ги убаво копнали на външен вид.
 
От: СКАРА-БИРА

От тоя линк не е желателно да си влизаш в акаунта, това не е http secure.. и каето гледам тея нямат никаква връзка с пп, освен че са ги убаво копнали на външен вид.
По същата причина не се логнах. Amoun, не трябваше да слагаш този линк в темата - някой ще се заблуди и ще се логне от интерес.
 
От: СКАРА-БИРА

Ако си го копнал 1:1 от мейла, от 2 метра се вижда че е фейк.
 
От: СКАРА-БИРА

Поздрав: D-Flow feat. Shosho vs. O.C.G. - From da East 2 da West
 
От: СКАРА-БИРА

то се вижда от два метра ама на 40 инчака :)

иначе виж ти влизаш в пощата и гледаш приятно заглавие номер еди кои си пейпал
и пише блокиран акаунт
и веднага те обливат вълни които са пропорционално увеличаващи се според сумата на сметката ти в пейпала ...
и това замъгляване ти пречи добре да огледаш ... и вече искаш да псуваш да трошиш кости на гадни админи ... и недоглеждаш заслепен от гняв ... аз безмалко да клицна :) ама точно това че в пейпала не държа много пари и вълната беше слаба .. нио все пак я имаше :)
и погледнах линка
но има много хора които неразбират от линкове и ще влязат

а тук кой да се заблуди нали сме само прота :)
 
От: СКАРА-БИРА

наистина е наивно писмото :)

но тук четох вчера ли кога беше че блокирвали акаунти в пейпал заради оплаквания някакви от някой клиент и искали писма и сметки за ток и подобни глупости та затова бях предразположен да се вържа
 
От: СКАРА-БИРА

Авееее уебмастерите ай стягайте си целулита
май месец да ходим до Силистар - групажно и велосипедно
старт от София и който оцелее една седмица едине и пиение на плажа
със и без палатки :) че м исе е приходило на море едвам ще дочакам да увяхнат минзухарите
 
От: СКАРА-БИРА

Един мийй пуснал една атака гадното копилинце в една игра и иде със 500 гадини да ма пердаши ...
обаче от три дена му кроя такъв кур капан - и сега така ще се надене че чак ще го помни с месеци утре сутринта ще реве много
надявам се да го изживее много тежко щото ми се праи на отворен ...
такава засада го дебне че просто ще стане мазано - заради него трябва още двайсе минути да стоя буден а утре трябва да ставам рано че имам два тира за разтоварване ама ще изтърпя мака му и ще си легна ухилен и с кеф като знам как ще строши оня компютъра от яд :)
 
От: СКАРА-БИРА

ОТИВАМ ДА ПИЯАЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ :D :D :D НАЗДРАВЕ :)

cheers1S.jpg
 
От: СКАРА-БИРА

Освинихме се бира - цаца - картофки в период :D :D :D
 
От: СКАРА-БИРА

Абе от доста време ви гледам как сте се хванали за пишките, поне ми кажете защо, че вечер не мога да спя :)
 
От: СКАРА-БИРА

Абе от доста време ви гледам как сте се хванали за пишките, поне ми кажете защо, че вечер не мога да спя :)
ами просто си плати данаците :)мисля ще се оправят нещатата,в крага на шегата де :)аз смятам като си изпия кабернето да си полегна изпразнен откъм джобовите ...
 
От: СКАРА-БИРА

Абе от доста време ви гледам как сте се хванали за пишките, поне ми кажете защо, че вечер не мога да спя :)


ЩОТО БРАД Е ПИЧА ДЕТО ОБИКАЛЯ И ДОКЛАДВА НА ГУГЪЛ САЙТОВЕ ЗА ДА ИМ СПИРАТ АДСЕНСА - малка причина ли е това?
отделно че е тъп а се мисли за оргинален и се изживява като големия разбирач и неможе да зацепи че пред него и един полски свирач е голяма работа :)

ама само първото е достатъчно нали ?

иначе да си кажа чесно и аз незнам що се караме за да си праим веселото
той ако е човек ще ми напише два реда на лс да каже
АМОНЕ големи хора сме дай да не се караме по форумите да ставаме за смях .. ама на ...

тръгнал да се мери с мен а не вижда че не ми стига и до коляното .. .. то ако стигаше малко по нагоре можеше да му измисля приложение :)
 
От: СКАРА-БИРА

Amoune, не пиши неща, за да манипулираш хората.
За незнам си кой път ще напиша, че нито им знам на другите сайтовете, нито се интересувам, нито съм ги докладвал.
Случая с твоето лайняно море беше по-различен и ти сам си го изпроси.
И хайде спри с простотиите, ако не те е срам да ти се индексират гнусните постове.
 
защо не опитате да се раберете помежду си някакси ???

много бих се радвал ако стане така големи хора сме надявамсе

и сме се събрали тук да направим още повече пари не да се караме :)
 
Последно редактирано от модератор:

Горе