Сайтове , които плащат за download - за кофата!

ReminD

Well-Known Member
Не виждате ли , че всеки ден пъква нов смотан сайт и всеки ден нова смотана тема , същото е като букс сайтовете , защо не са в кофата?
 
От: Сайтове , които плащат за download - за кофата!

Кагато са проверени и придружени със скриин за получено плащане не виждам какъв е проблема

От този бизнес има хора които изкарват над 1000 долара на месец (за справка вижте DP)

Така че да се сравняват Файл хостингите с Бъксовете е меко казано неуместно

PS:

А в някои бъксове ако се инвестира правилно могат да се правят 3-4 цифрени суми месечно
 
От: Сайтове , които плащат за download - за кофата!

А къде има списък с проверени подобни сайтове?
 
От: Сайтове , които плащат за download - за кофата!

Списък на "Проверени" има на много места в интернет

Въпроса е колко плащат, за какво плащат и кога плащат

За мен от 3-4 сигурни и добре плащащи поне до скоро остана само един който не се е издънил, може да го видиш в тази тема:

[URL]http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=10827[/URL]

Има и други но плащат много малко и не си струва да се занимаваш освен ако не правиш голям оборот и нямаш разработени собствени форуми или сайтове за обмен на файлове с поне 500 уникални посещения.

PS:

Това че вече почти нямаме избор е много лошо.
До преди 2 месеца качвах в 3-4 Файл Хостинга а сега само в един и още един го проверявам в момента.

А както съм казвал не веднъж:

ЧОВЕК БЕЗ ИЗБОР НЕ Е ЧОВЕК

-----------------------------------------

А къде има списък с проверени подобни сайтове?
 
Последно редактирано:
От: Сайтове , които плащат за download - за кофата!

Съгласен съм със scorpiass, че подобни сайтове са за боклука. Това, че в момента плащат, нищо не означава. Niks сам се опроверга със сайтовете за download, заявявайки, че дори и той "почти няма избор" вече. Рано или късно тези сайтове scam-ват. Ето защо заслужават мястото си в кофата.
 
От: Сайтове , които плащат за download - за кофата!

Пич не съм се опровергал защото аз винаги говоря истината и никога не съм предричал на даден Файл хостинг ВЕЧЕН ЖИВОТ

Сайтовете който съм представил продължават да са Онлайн и Функционират, проблема е че бавят плащатията (Сторейдж) или не отчитат адекватно свалените файлове (Хотфайл)

Нито една Афф. програма или Файл Хостинг не е застрахована че няма да скамне или да започне да размотава партньорите си и аз не мога да гарантирам това.

Ти ако можеш се Ангажирай с такава програма вместо да "Плачеш на Чужд гроб".

Нищо вечно няма, в Хостинг сайтовете имаше пари и все още има.

АЗ се облажих доволно и продължавам макар и приходите ми да паднаха с 30 %

PS:

Ако ще хвърляме в Кофата нещо, то по твоята логика нека изхвърлим и Афф. програмите.

За справка Генбъкс, Крокминт и много подобни "Сигурни" програми за които по всички форуми се отправят "благословии" към тях и техните създатели.



Съгласен съм със scorpiass, че подобни сайтове са за боклука. Това, че в момента плащат, нищо не означава. Niks сам се опроверга със сайтовете за download, заявявайки, че дори и той "почти няма избор" вече. Рано или късно тези сайтове scam-ват. Ето защо заслужават мястото си в кофата.
 
От: Сайтове , които плащат за download - за кофата!

Бе айде ходи се гръмни смешко , на всички им писна да им обесняваш за смотания си бизнес . Само сереш в темите , повече недей пиши в тая тема смотаняко.
 
От: От: Сайтове , които плащат за download - за кофата!

Пич не съм се опровергал защото аз винаги говоря истината и никога не съм предричал на даден Файл хостинг ВЕЧЕН ЖИВОТ

Сайтовете който съм представил продължават да са Онлайн и Функционират, проблема е че бавят плащатията (Сторейдж) или не отчитат адекватно свалените файлове (Хотфайл)

Нито една Афф. програма или Файл Хостинг не е застрахована че няма да скамне или да започне да размотава партньорите си и аз не мога да гарантирам това.

Ти ако можеш се Ангажирай с такава програма вместо да "Плачеш на Чужд гроб".

Нищо вечно няма, в Хостинг сайтовете имаше пари и все още има.

АЗ се облажих доволно и продължавам макар и приходите ми да паднаха с 30 %

PS:

Ако ще хвърляме в Кофата нещо, то по твоята логика нека изхвърлим и Афф. програмите.

За справка Генбъкс, Крокминт и много подобни "Сигурни" програми за които по всички форуми се отправят "благословии" към тях и техните създатели.
Не съм казал, че не говориш истината. Напротив, смятам, че си искрен.
Започна с реклама на този "бизнес" и завърши с критика. По-добра анти-реклама от настоящите ти писания и на мен ще ми бъде трудно да направя. Аз ако плача на чужд гроб, то ти го копаеш с искрена реч. ;)
На CrocMint и други affiliate programs и аз не съм фен, но се въздържам от много критика, за да не подронвам "авторитета" на банерите на някои хора. :)
 
От: Сайтове , които плащат за download - за кофата!

Тази Мъстия scorpiass кой е търпи още в този форум.

Аз не съм видял от нея едно адекватно мнение и изобщо мнение без да е придружено с обиди или заяждане

Ей гладен мангал на теб кой ти дава право да се опитваш да комуникираш с ХОРА като мен.

За подобни действия ще искаш разрешение и ще чакаш РЕЗОЛЮЦИЯ.

Да не си от Обслужващия персонал на сайта та те търпят още?

Да не съм видял повече словестната ти диярия в моя тема или след мой коментар да не те нахраня предновогодишно

А ако има модератори в този сайт нека си влязат в ролята

PS:

Серат ХОРАТА които преди това са се нахранили, за разлика от Гладните Цървули


Бе айде ходи се гръмни смешко , на всички им писна да им обесняваш за смотания си бизнес . Само сереш в темите , повече недей пиши в тая тема смотаняко.
 
Последно редактирано:

Горе