Сайтове по задание

brad1985

New Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Предлагам изработване на сайтове по зададени ключови думи на англ.език от вас.Сайтовете са с автоматичен контент и релевантни към зададените от вас думи - имат контент и видео към съответната дума.
Същите се обновяват при рефрешване.
Който се занимава с клик и афилиейт програми ще ме разбере.
Цена : над 5 сайта = 10 лв за сайт = 50 лв.
Под 5 сайта = 12 лв за сайт
В цената влиза и семпъл хедър от мен.
Същата/същите се избиват за няколко дни.
Можете да си сложите и ваши програми или банери, както и линкове.
За вас остава само да си ъплоуднете сайта и да го добавите в търсачки и директории.
За подробности ми пишете на лични.
Демо : [url]http://tattoos.dumbum.com[/URL]
При интерес ще покажа и мои работещи сайтове от този тип на лични.
Цените ги измислих на око и не им се чудете много, ако ви се виждат евтини.:)
 
От: Сайтове по задание

това че са с автоматичен контент значи ли че си слагат автоматично статиите от рсс фийдове и ако да - вие ли ми предлагате фийдовете?
 
От: Сайтове по задание

Да, автоматични са.Фийда можеш да си го избереш по релевантна категория.Винаги имат контент.
 
От: Сайтове по задание

ок, значи като ми дадеш сайта той, вече ще бъде с необходимите фийдове. Има ли обяснение как да се адват допълнителни фийдове и т.н.

прати ми на лс няколко примера за такива сайтове
 
От: Сайтове по задание

Брат, пусни ми ЛС за 10 сайта на спортна тематика. И каква е врътката за мен с която мога да спечеля нещо.
 
От: Сайтове по задание

Пусни едно ЛС
 
Последно редактирано:
От: Сайтове по задание

Защо пишеш глупости като не разбираш ?!
Става въпрос за rss контент / във футъра си пише/ и аз от 6-7 /може и повече/ месеци си имам такива сайтове, от които всеки месец получавам пари от ADS.
Не съм човек, който ще предлага нелегални неща и моля хлапета да не ми се изказват в темата неподготвени.
 
От: Сайтове по задание

Брат, пусни ми ЛС за 10 сайта на спортна тематика. И каква е врътката за мен с която мога да спечеля нещо.
Избери си тема - титле - ключови думи и си направи поддомейн с тази дума към webdivak.
Примерно football.webdivak.com
Останалите неща ми ги прати на майла.
Печели се от Ads или друга програма, като всеки обикновен сайт, само дето не се мориш да го обновяваш.
Трябва обаче да си го регистрираш в англ.директории.
 
От: Сайтове по задание

това е blackhat.
Освен че е блекхет е и некачествен, ама нищо купувайте :D
Ще си върнете парите двойно и тройно ако преди това не бъдете баннати е някой се задържат повече зависи как се правят аутоблоговете:D
 
От: От: Сайтове по задание

Освен че е блекхет е и некачествен, ама нищо купувайте :D
Ще си върнете парите двойно и тройно ако преди това не бъдете баннати е някой се задържат повече зависи как се правят аутоблоговете:D

Ако се прави както трябва ще се задържиш,бъди спокоен.
 
От: Сайтове по задание

явно не се е задържал много щом го няма в индекса tattoos.dumbum.com
 
От: Сайтове по задание

Кое е black, моля ?
Използването на Yahoo rss и Youtube rss-тата ли ?
Нали за това ги дават тези RSS-та самите сайтове !
В такъв случай половината БГ / и не само /сайтове ще са black !
Айде стига глупости, ако обичате !
И какво индексиране търсите в демото, като съм го качил преди 2 часа на сървъра и не съм го адвал никъде още !
И понеже сте много разбирачи - ето ви един супер известен black
rss site [URL]http://popurls.com/
Едит За ваше сведение google също предлага използването на rss feed за всички сайтове
Справка http://code.google.com/intl/bg/apis/ajaxfeeds/
Нещо да кажете по въпроса или всяка тема в този форум трябва да бъде тотално оплюта ?[/URL]
 
Последно редактирано:
От: От: Сайтове по задание

Ти използваш генератор на контенк,който се използва от black hatters
 
От: Сайтове по задание

Като почнеш да ми светиш, пораснеш и поумнееш , тогава ми говори какво, защо и как да ползвам.Видях ти компетентността вече по въпроса.И като не разбираш от нещо, по-добре не пиши в чужди теми, че ми писна вече от некомпетентни злобари с голямо самочувствие.
 
От: Сайтове по задание

Отговорих ти на лични
С 510 индексирани страници на сайт
 
Последно редактирано:
От: Сайтове по задание

Няма никакви черни шапки в услугата на колегата. Просто получавате толкова, колкото плащате, че и отгоре. Има много сайтове, изградени на тоя принцип.

Основният недостатък е, че Гугъл не обича особено дублирания контент, ама пък и вие не очаквате да вадите по $500 на месец от такъв сайт, нали? Пък и не сте инвестирали 1000+ лв в направата му, тъй че офертата си е съвсем на място.

Който иска да се специализира в интернет маркетинга, а не в дизайна или програмирането, спокойно може да се възползва от услугата. Нямам никакво отношение към автора на темата, просто леко се издразних като видях как веднага се намират хора дето необосновано плюят по офертите на хора, които все пак влагат някакъв труд в това, дето предлагат.
 

Горе