Купувам: Сайтове с доказани приходи и уникално съдържание

V.Andreev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
61   0   0
Здравейте,

Купувам сайтове с доказани приходи.
Имам следните изисквания:

* Доказани приходи за минимум 1 година назад
* Минимум 300лв на месец
* Уникален контент
* Законен

Пратете повече информация за своя сайт на лично - Благодаря!
Очаквам сериозни предложение, разполагам с капитал!
 
За да не ти пишат излишни оферти за сайтове, които не отговарят на условието за минимум приходи: Нека предложения с месечен приход под 300 лв. да ми бъдат пращани на мен.
Минимум приходи 30 лв. на месец!
Благодаря. :)
 
Последно редактирано:
Здравейте, а приемате ли предложение за онлайн магазин?
Приходът е 4-5000 на месец. Без реклама, сео и т.н.
В Opencart е изграден. На пазара е от 5 години. Добре познато име - в топ 3 е в нишата си.
Има огромен потенциал, просто нямам време и възможност да го разработвам и развивам.
Въпреки, че и в момента си е активно действащ бизнес, бих искала да го продам на някой, който ще го доразвие.
Ако имате интерес, пишете ми.
 
ОФФ
Много важно е да се знае за тия доходи, щото едно е някаф сайт да има доходи от стоката, която предлага (цифра пара набита в стока и някаф умрел % печалба, който все пак е 500лв на месец), а съвсем друго е, сайта да изкарва пари от реклама, афф и тн (без набивки 50К за стока), разликата е буквално огромна. Все едно емаг да си продадът сайта, да ти кажат, че конкретно сайта печели по 1млн на месец...как ти се струва :) Ако нямаш стоката за 500млн, кво се случва? ;)
 
Разбира се, че има огромно значение. Търся сайтове или проекти, които не изискват физическа дейност за приходите.
Примери за сайтове към които бих имал интерес.

Сайт за цветя с уникално съдържание от няколко години, редовен постоянен трафик, монетизация от реклами ( PPC и или директни )
Сайтове решаващи конкретен проблем, без значение какъв е той също биха ми били интересни.

Винаги може да ми пишете, дори и да не сте сигурни, че ще харесам проекта.
 
ако сайта прави по 300 кинта на месец от директни посещения оферта за него под 5к е загуба на време

ако сайта прави по 300 кинта от трафик който после ще ти сецне струва точно 0 лева
 
Здравейте, а приемате ли предложение за онлайн магазин?
Приходът е 4-5000 на месец. Без реклама, сео и т.н.
В Opencart е изграден. На пазара е от 5 години. Добре познато име - в топ 3 е в нишата си.
Има огромен потенциал, просто нямам време и възможност да го разработвам и развивам.
Въпреки, че и в момента си е активно действащ бизнес, бих искала да го продам на някой, който ще го доразвие.
Ако имате интерес, пишете ми.
може ли инфо и цена , благодаря!
 
ако сайта прави по 300 кинта на месец от директни посещения оферта за него под 5к е загуба на време

ако сайта прави по 300 кинта от трафик който после ще ти сецне струва точно 0 лева

Здравейте,

Благодаря за коментара. Заради това се правя свой проверки на предложената оферта и стига да ми хареса искам допълнителна информация. Разбира се, че не искам да губя времето на някои, но и той да не губи моето.
 
Очаквам Вашите предложения на лично съобщение!
 
Здравейте, а приемате ли предложение за онлайн магазин?
Приходът е 4-5000 на месец. Без реклама, сео и т.н.
В Opencart е изграден. На пазара е от 5 години. Добре познато име - в топ 3 е в нишата си.
Има огромен потенциал, просто нямам време и възможност да го разработвам и развивам.
Въпреки, че и в момента си е активно действащ бизнес, бих искала да го продам на някой, който ще го доразвие.
Ако имате интерес, пишете ми.
Пиша Ви.
 
Темата е актуална, очаквам Вашите предложения на лично съобщение!
 
ако сайта прави по 300 кинта на месец от директни посещения оферта за него под 5к е загуба на време

ако сайта прави по 300 кинта от трафик който после ще ти сецне струва точно 0 лева
Ако имаш такъв сайт ми пиши.
 
Вдигам темата!
Очаквам Вашите предложения на лично съобщение!
 
За Много години!
Очаквам Вашите предложения на лично съобщение!
 
Темата е актуална, очаквам Вашите предложения на лично съобщение!
 
Очаквам Вашите предложения на лично съобщение!
 
Вдигам темата!
Очаквам Вашите предложения на лично съобщение!
 
Темата е актуална, очаквам Вашите предложения на лично съобщение!
 
Вдигам темата!
Очаквам Вашите предложения на лично съобщение!
 

Горе