Сайт за онлайн игри

fifi

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
Продавам сайт за онлайн игри (домейн давам на ЛС - само на заинтересованите)

Начална цена: 25лв
Стъпка: 5лв

Купи сега: 60лв

Език на сайта: Български
Система: Wordpress
Theme: Free
Уникални статии: 3 броя.
Домейн: .com на кирилица - съдържа ключови думи. Името е много добро!
Брой игри: около 70 като за всяка има описание за начин на игра - ръчно написани
Лого: Да, специално направено за сайта
Възможност за монетизация чрез AdSense, Etarget или др. подобни - Да
Общо индексирани страници в Google (според WMT: 211)
Допълнително: Плъгини за защита на сайта, уведомления по имейл за настъпили промени, ежеседмично автоматично изпращане на backup по имейл с базата данни на сайта (като има възможност за настройка и за примерно ежедневно изпращане на backup)

Възраст на сайта: близо 6 месеца
Домейна изтича на: 24.02.2014 година
Домейна е закупен от GoDaddy
Приходи: Няма
Посещения: Няма
Онлайн чат: Да
Продава се домейна+съдържанието - без хостинг!

Причина за продажба: купих домейна, защото е с добро име и съдържа ключови думи - чисто нов е и имах намерение да развивам сайта, но за съжаление нямам време да се занимавам с него. Също така, няма смисъл да "прашасва"! Със сигурност в добри ръце ще има успех - откъм монетизация.

Начин на плащане: Чрез PayPal, Epay.bg или банков превод

Начало на търга: 20.08.2013 година
Край на търга: 23.08.2013 година - 23:59ч (петък)​

Този от вас предложил най-висока цена ще получи сайта и прехвърления домейн. Ако спечелилия търга се откаже или ме излъже и не плати, сайта получава следващия по ред дал най-висока цена.

Ако има желаещ, който иска да се сдобие със сайта веднага - след заплащане от 60лв (сумата посочена за "Купи сега") получава сайта.

При липса на предложения за покупка, след края на търга - продажбата на сайта отпада!

ПРОДАДЕН!
 
Последно редактирано:
От: Сайт за онлайн игри

Стартирам с 25 (домейнът не ме интересува, само дъмпа) .
 
От: Сайт за онлайн игри

Ще помоля заинтересованите, които желаят да получат линк към сайта да изявят желанието си на ЛС, защото така се трупат коментари в темата и е трудно да се види кой е наддавал. Нищо, че все още никой не е обявил в темата и повечето "проявяват интерес" само.
 
От: Сайт за онлайн игри

Имаш едно наддаване вече
Стартирам с 25 (домейнът не ме интересува, само дъмпа) .


Ще помоля заинтересованите, които желаят да получат линк към сайта да изявят желанието си на ЛС, защото така се трупат коментари в темата и е трудно да се види кой е наддавал. Нищо, че все още никой не е обявил в темата и повечето "проявяват интерес" само.
 
От: Сайт за онлайн игри

Прати ми домейна на ЛС - имам интерес.
 
От: Re: Сайт за онлайн игри

Купувам сега :)

Ок, продаден на колегата monefff - той е първия предложил да купи сайта още сега. За подробностите ще се разберем на ЛС. :)
 
От: Сайт за онлайн игри

Официално сделката е осъществена. Честито на колегата - желая му успех със сайта. :)
 
Re: От: Сайт за онлайн игри

Официално сделката е осъществена. Честито на колегата - желая му успех със сайта. :)
Благодаря ^_^
 
  • Like
Реакции: fifi

Горе