Само за предприемачки....

exP

Banned
Гледам си аз сайта за обяви и какво да вида
Търся хубаво момиче да й уредя живота и да й купя нова кола, до 30г., 08хххххххх
чак немога да повярвам..... Кво мислите наистина ли има такъв баламурник да пусни такава обява....
 
От: Само за предприемачки....

Да, разбира се. Какво те учудва?
 
От: Само за предприемачки....

Само наистина е баламурник щом търси до 30 години,,,

аз бих пуснал до 20...
пък и за кола доста трябва да се постарае :)
 
Ами, редовно има такива обяви. Всякакви чичаци си търсят ученички, студентки и подобни. Аз редовно имам разни в стил:

Търся младо момиче:
- да го спонсорирам
- за почистване на апартамент, с последващо освобождаване. 2 пъти седмично
- за компания

и всякакви подобни ....
 
От: Само за предприемачки....

Вижте аз какви обяви имам:

39 г. спонсорира симпатична, сексапилна млада дама /за предпочитане семейна/. До 500 лв. на среща. За подробности [email protected]

mag40g.paboti i givee v ispania tarsi zapoznanstvo sas otgovorna,chestna i seriozna gena za seriozna vrazka,brak.molia pishete na [email protected]
 
От: Само за предприемачки....

Да повечето са импулсни телефони и докато се разберат за срещата и чукнал 5-6 лева !:p:twisted:
 
От: От: Само за предприемачки....

Да повечето са импулсни телефони и докато се разберат за срещата и чукнал 5-6 лева !:p:twisted:

не.. импулсните и тези с трафик си личат по номерата...
 
От: Само за предприемачки....

То има и друга далавера, търси женени, че после да ги изнудва :)
500лв ама не той на нея а обратното.
 
От: Само за предприемачки....

С тези обяви лошото е че някои са ебавки. На мен постоянно ми пишат и ми звънят хора, които ме карат да изтрия подобни обяви, понеже някой е публикувал номера им и им звънят разни на телефона.
 
От: Само за предприемачки....

Навремето имах един познат, който беше едно дребнаво човече, което все гледаше да прекара някого с по лев-два. Накрая на някой му писнало от дребната му душица и му беше пуснал подобна обява в много сайтове за запознанства, като му беше дал всичките телефони и даже и на жена му телефона. Бяха минали поне 2 години от случая и още му звъняха разни мераклии :) А той беше дърт 55-годишен брадат и космат пергиш, боже, тези дето му звъняха, ако знаеха какво има насреща :) Обаче и тоя, дето му сервира тоя номер си постигна целта, много се ядосваше като му се обадят.
 
От: Само за предприемачки....

Това малко като сценария на Хакери. :) Там, където записаха оня инспектор за какви ли не содомии и розови сайтове с атрактивни обяви. Ако си гадняр ти се връща. Не мога да разбера какво си мислят хората като започнат да правят мизерии, че само те ли ще го правят? Скоро всичко си идва на мястото, просто така е устроена Вселената. Ако някой си мисли, че е по умен от това, нека му стисна ръката и да му пожелая успехи в живота. В този ред на мисли искам да кажа на нашето МВР - дано го намерите тоя с МАК адреса, че да се посмеем още малко тук. :0
 
От: Само за предприемачки....

Това с телефоните не е приятно - преди време се обаждах на 0888 888 88Х за да го питам за колко го продава, защото видях няколко обяви. :)
Човека определено беше изнервен,но съвсем любезно ми обясни, че не го продава.
 

Горе