Свързване с домейн или изчакване за прехвърляне на домейн?

browlciba

New Member
Здравейте, така че по -рано днес купих домейн от хостинг компания с идеята да го използвам за сайт на Wordpress.org. Разбрах, че направих грешка (това не беше първият ми опит да направя .org сайт и никога не можах да го разбера). Затова реших, че Wordpress.com е за мен. Въпросите ми са: имам ли „връзка“ на домейн от хостинг сайта, което е единствената ми видима опция, тъй като това е под 60 дни като чисто нов домейн, или просто използвам посочения адрес на Wordpress.com и официално прехвърлям домейна, който I току -що закупен от Wordpress.com, след като се отключи след 60 дни? Или по -лесен, или по -добър избор? Отключих домейна, но всъщност не е отключен въз основа на правилата на ICANN. Все още трябва да изчакаме 60 дни.
 
Имам по-добра идея, изтегляш си цялото съдържание и го сетъпваш на една хубава WP инсталация на хостинг, където имаш абсолютно пълно свободна да правиш каквото си искаш със сайта си. Не знам каква сила те е тикнала още да се занимаваш с това. Повярвай ми, ще са оправдани тия 60-100 лева на година хостинг. Отделно ще избираш измежду професионално направени дизайни и плъгини, и куп други. Дърпай всичко при теб с някакъв експорт, прави чиста инсталация, наливай в нея, купи една про тема, къстамни малко визията и си като прероден. А другото направо го затваряй или пренасочи, ако позволява, че там малко спъната работата.
 

Горе