Семинар “GUERRILLA MARKETING: ИНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГЪТ ЗА ТВОЯ УСПЕХ!"

Carnation

Member
Не видях никъде да е постнато, а ми се струва интересно. Семинарът ще бъде воден от Жанет Найденова. Има си и такса за участие от 99 лв.

Датите са:
23.10.2009 Стара Загора
06.11.2009 Русе
13.11.2009 Велико Търново
20.11.2009 София
27.11.2009 Пловдив

Повече за семинара тук: http://www.guerrilla-marketing.eu/
 
От: Семинар “GUERRILLA MARKETING: ИНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГЪТ ЗА ТВОЯ УСПЕХ!"

Дали ще има повече от 2ма човека , които по грешка са платили и няма къде да идат ;D
 
От: Семинар “GUERRILLA MARKETING: ИНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГЪТ ЗА ТВОЯ УСПЕХ!"

Лично познавам Жанет и мисля, че си заслужава да се посети един от нейните семинари. Има силен имидж в маркетинг средите, за това и много фирми поддържат контакти с нея. На семинарите и има и много хубави примери, които тя дава - а и от там може на някой да му се роди идея за бъдещи инициативи. Аз лично ако намеря време, бих го посетил. ;) Пожелавам й успехи в цялото това пътуване и преподаване. ;)
 
От: Семинар “GUERRILLA MARKETING: ИНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГЪТ ЗА ТВОЯ УСПЕХ!"

Аз бих отишъл, а и парите не са толкова много. Жалко, че няма онлайн стрийминг.
 
От: Семинар “GUERRILLA MARKETING: ИНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГЪТ ЗА ТВОЯ УСПЕХ!"

Като гледам темите са доста интересни и за 60евро определено си струва човек да го посети. Това е все пак цял ден, а и в кафе паузата предполагам няма да е скучно :)
 
От: Семинар “GUERRILLA MARKETING: ИНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГЪТ ЗА ТВОЯ УСПЕХ!"

Аз лично съм анти-фен на Герила Маркетинга. Защо? Защото това, на което ви учи Герила, е само във ваша вреда.

На пръв поглед философията на Герила стратегията за увеличаване или реализиране на продажби е много позитивна, но... всъщност тя учи на... лицемерие. Т.е. как да се представим за това, което не сме. Всеки икономист ще ви каже, че в дългосрочен план подобно поведение носи само вреди.

От друга страна никой не говори за емоционалната цена на практикуването на Герила поведение. За да си the best, трябва да смениш ценностната си система, като захвърлиш всякакви скрупули в името на успеха (краткосрочния). Същата схема следват телефонните измамници, обаче. И истината е, че от добър продавач, вие се превръщате в добър лъжец. И не сте далеч от момента, в който ще започнете да разбирате каква цена сте платили за оня бърз "успех".

И понеже говоря от личен опит, моят съвет е: чуете ли Герила Маркетинг, бягайте като дявол от тамян. Можете да сте най-добрите и без Герила. Просто вашите маркетинг "оръжия" трябва са честност, почтеност, откритост. Ама истинските, не показните!
 
От: Семинар “GUERRILLA MARKETING: ИНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГЪТ ЗА ТВОЯ УСПЕХ!"

Самата страничка дава идея колко вдяват от интърнет маркетинг.
Ако си направите труда да зачетете и текста, съвсем се потвърждава твърде оскъдното за тая комична цена мнение.

Това е и основният проблем на 90% от съвременнните български "специалисти - пишат и говорят, без преди това да са чели.
 
От: Семинар “GUERRILLA MARKETING: ИНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГЪТ ЗА ТВОЯ УСПЕХ!"

Семинари само при г-н Апостол Апостолов
всички знаеме кой е създателя на gorilla marketing в БГ ....:lol:
 
От: Семинар “GUERRILLA MARKETING: ИНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГЪТ ЗА ТВОЯ УСПЕХ!"

GUERRILLA MARKETING е за малки фирми, които нямат необходимия бюджет и се мислят алтернативни варианти, които да достигнат да повече потребители. Вярно, че и по големи компании го използат, но не мисля, че за тях е удачен защото не е достатъчно таргетиран. Зависи си от продукта. И не е за всички. Поне според мен де. А доколко тези семинари са полезни не мога да определя. Котлър сложи за студентите 80 лева цена на билет и 300 май беше за фирми, ако сравнявам лекторите и цените съм леко субективна 3 пъти по малко от Котлър, а опита й?
 

Горе