Сериозен човек за съдружник - фейсбук страници и сайтове.

AMOUN

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
Имам няколко /6-7/ добри фейсбук страници, с висока активност.
Които в момента връзвам с много качествени НОВИ домейни.

Какво търся:
Някой който да се занимава с тези страници и сайтове, пускане на постове във фейсбук и в сайтовете с цел привличане на посетители.

40% от печалбата
/няма разходи освен хост и домейни/


Търся сериозен човек, който ще се занимава както трябва, не да отбива номера, аз няма време и желание да го правя. Да се пускат качествени постове/СНИМКИ/ интересни и забавни, които привличат хората не ги дразнят.

Страниците са на различна, предимно обща тематика. към 100 000 общо харесвания - При пускане на качествен пост - активноста е много голяма. За доходи се разчита на реклама.
 
Последно редактирано:
От: Сериозен човек за съдружник - фейсбук страници и сайтове.

Аз съм филолог и юрист. Пиша прецизно и сериозно. В момента се занимавам със съдържанието на моя сайт за правни услуги и съответно ФБ страница с цел популяризиране на сайта. С текстовете нямам проблеми, по-схваната съм в подбирането и качването на картинки, просто с това още нямам опит. Мога да бъда полезна и като консултант по юридически въпроси. В момента не мога да инвестирам пари, предлагам собствен труд и време, което си е също сериозна инвестиция, естествено, при взаимноизгодни условия.
 
От: Сериозен човек за съдружник - фейсбук страници и сайтове.

Мисля че съм бил малко неясен.
Не трябва да се пише и првежда или поне не по-много, няма гърч или подобно.
Целта е всичко да става лесно и забавно.

Не се търси уникален контент, не търсим гогле - търсим фейсбук посетители :)

Я каква яка картинка, я да я споделя с тези които харесват страницата ми.

Няма да сме автори, а ще сме... журналяги - ще крадем наготово и ще правим от мухата слон, за да се радва плебса:)
 
От: Сериозен човек за съдружник - фейсбук страници и сайтове.

Все още ли търсите човек за работата?
 
От: Сериозен човек за съдружник - фейсбук страници и сайтове.

Имаш лично от мен.
 
От: Сериозен човек за съдружник - фейсбук страници и сайтове.

Колега, пратил съм ти едно ЛС преди повече от седмица, още не съм получил отговор! Как да го разбирам това?
 
От: Сериозен човек за съдружник - фейсбук страници и сайтове.

Не ми хареса написаното от теб, реших да не ти отговарям, вместо да ти обяснявам надълго и нашироко, какво и как и защо :)

Предложението вче не е активно, намерил съм си партньор.
 

Горе