Синефиш и фейсбук страницата на Аватар

От: Синефиш и фейсбук страницата на Аватар

Като гледам постовете на страницата, а и адреса и, си е точно българска. Според това, което показва фейсбук, още от нейното начало, от създаването и има български постове.
 
Последно редактирано:
От: Синефиш и фейсбук страницата на Аватар

Не е българска. Просто има настройка ако си с български ип адрес ти показва публикациите на български и е предоставена да се управлява от разпространителя на филма за България. Като влезнах от УК профил ми излиза линка горе AvatarMovie.UK и всичко си е на английски. Явно големите се ползват с привилегии, преди можеха да публикуват постове за различни държави, но сега вече се стига и по-далеч ;)
 
От: Синефиш и фейсбук страницата на Аватар

Не знаех, това, значи има значение от къде гледаш.
 
От: Синефиш и фейсбук страницата на Аватар

И аз като се разрових видях, че има много стари постове в страницата на бг. Но до скоро във фийда си получавах редовно на английски. Явно някаква врътка са направили наистина, една страница да се менажира на международно ниво.
 
От: Синефиш и фейсбук страницата на Аватар

И аз отначало се шокирах като видях - официална страница на Аватар на български. Не знаех, че могат така да излизат постовете
 
От: Синефиш и фейсбук страницата на Аватар

Мда това съм го виждал и със други големи страници. Според мен е един вид редирект от оригинала към БГ версията на страницата ако има такава :)
 
От: Синефиш и фейсбук страницата на Аватар

Не е точно редирект - урл-то се променя, но страницата пак показва общия брой фенове (40 милиона).
 

Горе