Купувам: Скрипт за база данни от търговския регистър

Sky

Well-Known Member
Рейтинг - 95.8%
23   1   0
Търся да купя скрипт за базата данни от търговския регистър.
Без значение на какво и как е писан.

Също ако някой има опит си плащам за консултация за договора, условията и тн които се изискват за да получиш базата.
 
За предоставяне на цялата база данни от търговския регистър и за актуализация на обстоятелствата в нея се събира годишна държавна такса в размер 100 лв.


 
Мога да напиша подобен скрипт (PHP) , който от XML-а да налива в SQL база данни примерно, като с cron се обновява веднъж на 24-часа, за да се актуализират промените в обстоятелствата на фирмата, но ще е необходима техническата документация от Агенция по вписванията /най-вече формата на XML-a/.
То реално са 2 скрипта, един за да се налее първоначалната база, втория да обновява данните, чрез URL-то с XML файл, който предоставя ТР.
 
В сайта на тр има "документация", виж я и кажи колко ще струва.
 
Това е документация, колкото аз съм пилот, но да, има ги XML схемите, но ще трябва допълнителна комуникация с тях , А какво искаш да се случва с данните от XML-a ?
 
Това е документация, колкото аз съм пилот, но да, има ги XML схемите, но ще трябва допълнителна комуникация с тях , А какво искаш да се случва с данните от XML-a ?
ще прави сайт като gestapo.bg сигурно ... по аватара му личи :)
 
Мога да ти го направя с Node.js/Express.js/TypeScript. Да извлича информацията и да я добавя в база данни mysql, postgresql и тн. Мога да ти го направя всичко и в докер контейнер за да може да го стартираш където пожелаеш без да правиш каквото и да било. Пиши лс ако имаш интерес.
 
Прави си го сам - добави си имената отделно, фирмите, релации, че да се индексират в гугъл, и си го действай сам, chat gpt ще го направи за 5-10 минути промтове за куеритата, после най-добре сам си действай, че да знаеш кое, как , защо
 
Прави си го сам - добави си имената отделно, фирмите, релации, че да се индексират в гугъл, и си го действай сам, chat gpt ще го направи за 5-10 минути промтове за куеритата, после най-добре сам си действай, че да знаеш кое, как , защо
Всякакви глупости съм интегрирал ама такава не, като им отворя файловете и ми минава всякакво желание за работа по проекта.
 
Всякакви глупости съм интегрирал ама такава не, като им отворя файловете и ми минава всякакво желание за работа по проекта.
Ако още се интересуваш , мога да ти го направя срещу % от сайта. Пертнершип ;)
 

Горе