Смях: Курнева прави агитация в Бунак ТВ!

uni-web

Well-Known Member
Ахаха, тая риститутка е за затвора и с цялата си нахлост и простотия само "Ъка" и прави политическа агитация за реаниматорския и блок, оглавила протест, че то туй ние го знаем от много време :D.

Който го гледа ще има още малко, а който не го е гледал после ще го има гледайте да видите какъв смях, срам и позор е "Лидерката" на протестите.

Пъкни смешници направо ми се драйфа от такива, ама що не се махнат та да дойдем ние да краднем още, не, че не сме краднали много до сега! :evil:
 
От: Смях: Курнева прави агитация в Бунак ТВ!

Смешното е че говори и дава съвети с такова самочуствие сякаш зад нейната партийка стои цяла България,а само преди няколко месеца на изборите резултатът и беше 2 процента.:rolleyes:
 
От: Смях: Курнева прави агитация в Бунак ТВ!

Пръмова е сред основните действащи лица, които окрадоха България. Тая и за чиновник не става, па кво остава да е лидер на паритя. И кви протести оглавява? Тия в интернет ли? Тя ако се появи на площада ще я пребият с камъни, кво тръгнала да се фука и да се прави на месия :twisted:
 
От: Смях: Курнева прави агитация в Бунак ТВ!

Мноо са доволни господата от евросъюза от нея и даже я наричаха г-жа YES
Като дърт курвендел се оглежда за мангизлии, малии таз е опасна да знайте
:lol:
 
От: Смях: Курнева прави агитация в Бунак ТВ!

Сега го гледах и най-накрая разбрах, политиката и била "следвай парите":mrgreen:
Била сигурна, че ще си върне кредита, да ама аз не мисля,
тя е политически труп и който и е дал пари се е прецакал
 

Горе