Сочи 2014: Русия ни даде Македония и Беломорието :)

white_pawn

Well-Known Member
Откриването не се размина без гафове. Освен, че не се отвори единия от олимпииските кръгове:

Русия ни даде Македония и Беломорието

1391797765_5.jpg

Интересно ми е какво ще избълват "македонците" по въпроса sarcastic.gif
 
От: Сочи 2014: Русия ни даде Македония и Беломорието :)

Колкото и да ми се иска да е вярно.. не е :) Поиграх си да направя един колаж за 2-3 минути, за да съм 100% сигурен и аз, и съмненията ми се оказаха верни.. :/ :D Просто явно е снимано от ниско летящ сателит и не е снимка с ъгъл перпендикулярен на България, а при разлика над 16.5 градуса от въпросните 90.

ami_ne.jpg
 
От: Сочи 2014: Русия ни даде Македония и Беломорието :)


Ах, не съм го видял. В раздел политика не влизам, щот ми идва малко в повече как се дърлят като кучета някои юзери там(затова я и пуснах в офтопика)... а и уж чекнах с търсачката.

Иначе зелота е прав. Тия облаци подвеждат в първия момент... Жалко, наистина. Макетата щеше да позеленеят crazy_mini.gif
 
От: Сочи 2014: Русия ни даде Македония и Беломорието :)

Камерите на сателитите не са насочени "вертикално надолу". Ето защо и на някои снимки в гугъл мапс небостъргачите (като тези в София например... :) ) хвърлят сянка.
 
От: Сочи 2014: Русия ни даде Македония и Беломорието :)

И аз гледах ... голям ПР си направиха медиите... :D ама действително снимката създава илюзия :)
 
Май сме видели това, което ни се иска :mrgreen:

Еми да. Те руснаците така са ни я оставили. После са ни взели от територията. :) Това, че нашите са я назвъчкали после, не е тяхна работа. в Русия е така, както те са направили, значи е така. Да ни хване яд какви глупаци сме имали след освобождението. :)
 
От: Сочи 2014: Русия ни даде Македония и Беломорието :)

Сегашните политици са още по зле, нали имаше рекламно клипче за България, там пък ни бяха орязали територията
Да не говорим, че повечето са като Черната Златка и като ходят на прием в друга страна бъркат столицата :rolleyes:
 
Re: От: Сочи 2014: Русия ни даде Македония и Беломорието :)

Сегашните политици са още по зле, нали имаше рекламно клипче за България, там пък ни бяха орязали територията
Да не говорим, че повечето са като Черната Златка и като ходят на прием в друга страна бъркат столицата :rolleyes:

Да. Ще е голямо чудо ако успеем с тия политици да излезем без загуба на територия. Но ако има нещо продадат и загубят, народа ще ги линчува, защото му е писнало от загубеняци, които се бият в гърдите, че става нещо от тях. А реално нищо не става. ;) Русия си ни е оставила на първо ниво, а към трето сле се осрали добре. :)
 

Горе