Спестете до 3 литра гориво на всеки 100км с Ehybrid Car - водороден генератор за коли

monefff

Well-Known Member
Натъкнах се на тази оферта в грабо.бг..

Някой да има някакви "отзиви" отностно това > http://grabo.bg/spestete-do-3-litra-gorivo-na-vseki-100km-s-ehybridcar-0tbzbv ?
Дали има ефект? Добре ли е, зле ли е за двигателя..?
Удължава ли му живота..

Заслужава ли си да се прави на по-стаи коли(2003 година примерно)

и т.н.
 
От: Спестете до 3 литра гориво на всеки 100км с Ehybrid Car - водороден генератор за

Аз съм чувал за такава самоделка от един приятел.

За момента си кара и няма оплаквания и слестява от бензин
 
От: Спестете до 3 литра гориво на всеки 100км с Ehybrid Car - водороден генератор за

Викат му още набълбукатор, щото освен че прави балончета нищо друго не прави и тоя дето го купи се набълбуква яко с пари ...
 
От: Спестете до 3 литра гориво на всеки 100км с Ehybrid Car - водороден генератор за

Преди няколко седмици един приятел си взе ваучер за браун газ от гработо, поставиха му системата и разхода му се увеличи с половин литър ...
 
От: Спестете до 3 литра гориво на всеки 100км с Ehybrid Car - водороден генератор за

Малко недоверчиво гледам на такива работи... :)
 
От: Спестете до 3 литра гориво на всеки 100км с Ehybrid Car - водороден генератор за

Натъкнах се на тази оферта в грабо.бг..

Някой да има някакви "отзиви" отностно това > http://grabo.bg/spestete-do-3-litra-gorivo-na-vseki-100km-s-ehybridcar-0tbzbv ?
Дали има ефект? Добре ли е, зле ли е за двигателя..?
Удължава ли му живота..

Заслужава ли си да се прави на по-стаи коли(2003 година примерно)

и т.н.
Едно конкретно питане:
- Вече Грабо ли се явява носител на научно-техническата революция? А не Дженерал мотърс, или Тойота, или МБ?

Баси! Грабо Център На Вселената... :lol:
Предприемачи! :shock:

ПП
Винаги съм твърдял, че масовата търговия се базира на наивност и неграмотност. :clap:
 
От: Спестете до 3 литра гориво на всеки 100км с Ehybrid Car - водороден генератор за

Тва ме заинтригува :)
Драснах и имейл за търговска дейност с мен :D
 
От: Спестете до 3 литра гориво на всеки 100км с Ehybrid Car - водороден генератор за

Браун генератора работи, но въобще не е лесно да го подкараш. Монтажа може да се направи от всеки човек с елементарна техническа култура. Обаче за да почне да работи ефективно е голям зор. Колкото повече електроника има в колата, толкова по- сложно. За да има пестене на гориво, трябва да излъжеш компютъра на колата, както и една торба със сензори. А това в повечето случай си е мътна и кървава работа. Ако не успееш да синхронизираш генератора с електрониката на колата, ефекта е точно обратен- разхода се вдига.
 
От: Спестете до 3 литра гориво на всеки 100км с Ehybrid Car - водороден генератор за

Преди време направихме опит с водородна с-ма на един служебен бус 2006г. Няма никакъв ефект върху консумацията на гориво. Единствено понижи вредните емисии - това го казаха "специалистите" от сервиза :)
 
От: Спестете до 3 литра гориво на всеки 100км с Ehybrid Car - водороден генератор за

Не си правете експерименти с подобни научни "октрития". Несъмнено някой ден ще я усъвършенстват тази система, но този ден още не е дошъл. Като искате да спестявате гориво, прежалете 1000 лева за нова метанова уредба или половината за втора употреба и за 1 година ще спестите не само гориво, но и ще си избиете цялата кола (за коли по 5-6 бона).
 
От: Спестете до 3 литра гориво на всеки 100км с Ehybrid Car - водороден генератор за

Браун генератора работи, но въобще не е лесно да го подкараш. Монтажа може да се направи от всеки човек с елементарна техническа култура. Обаче за да почне да работи ефективно е голям зор. Колкото повече електроника има в колата, толкова по- сложно. За да има пестене на гориво, трябва да излъжеш компютъра на колата, както и една торба със сензори. А това в повечето случай си е мътна и кървава работа. Ако не успееш да синхронизираш генератора с електрониката на колата, ефекта е точно обратен- разхода се вдига.

Вземат 100 лева за монтажа ... и пак същата работа. Накрая изкара че проблема бил в колата и не на всички коли действало. Да го казват това преди да ти лапнат парите.
 
От: Спестете до 3 литра гориво на всеки 100км с Ehybrid Car - водороден генератор за

Вземат 100 лева за монтажа ... и пак същата работа. Накрая изкара че проблема бил в колата и не на всички коли действало. Да го казват това преди да ти лапнат парите.

Хаха така ли казват, според мен дори те не знаят на кои коли действа, най-вероятно още не са направени такива...
 

Горе