Спечели лого за Твоя бизнес/кауза/идея от Webselo!

webselo.com

Active Member
Един потребител на Предприемач ще спечели ЛОГО за неговия бизнес/кауза/идея!

Ето какви са условията - разкажи ни за твоята идея в до 10 думи.
Идеята, която най-много ни харесва, си печели професионално лого :)))

Играта започва... СЕГА!
И... свършва на 18.8 в 17:00. Тогава ще изберем победителя.

Успех на всички.

Ваш,
Кирил Йовев
#webselo
 
Последно редактирано:
Блог: razhodka.net
Идеята му е да помогне на потребителя да:
Преоткрие невероятните места на България чрез разкази от първо лице.
 
Добре, айде, ще се включа и аз по примера на колегата :D

az-programista.com:
"Програмистко комюнити - обмяна на опит, уроци, статии за начинаещи/напреднали" (окей, сега като го чета, не звучи описателно, но за 10 думи толкова ;д)

Бтв, в сайта може да прочетете повече информация относно проекта, в случай, че някой проявява интерес ^^
 
Добре, айде, ще се включа и аз по примера на колегата :D

az-programista.com:
"Програмистко комюнити - обмяна на опит, уроци, статии за начинаещи/напреднали" (окей, сега като го чета, не звучи описателно, но за 10 думи толкова ;д)

Бтв, в сайта може да прочетете повече информация относно проекта, в случай, че някой проявява интерес ^^
Нe зарежда.
 
Един потребител на Предприемач ще спечели ЛОГО за неговия бизнес/кауза/идея!

Ето какви са условията - разкажи ни за твоята идея в до 10 думи.
Идеята, която най-много ни харесва, си печели професионално лого :)))

Играта започва... СЕГА!
И... свършва на 18.8 в 17:00. Тогава ще изберем победителя.

Успех на всички.

Ваш,
Кирил Йовев
#webselo

Тоест искаш някой да ти даде идея, която да откраднеш и в замяна да му дадеш лого за 40-50 лв? :D До къде пропадна "бизнеса"
 
Имам идея, но мога да
Тоест искаш някой да ти даде идея, която да откраднеш и в замяна да му дадеш лого за 40-50 лв? :D До къде пропадна "бизнеса"

Не е толкова умен!! Тъси начин да привлича хора в сайта ти да прави трафик и уж трупа социални сигнали този палячо! Един качествен сайт нямат дори собстения им. Писал че работят сумати хора виж само на какви длъжности. Сере във форума на джумла постоянно с тъпите си постове а хал хабер си няма от нищо от това което прави! Всички които го знаят и разбират или му се смеем или му се подиграваме! Аз лично съм от вторите! И като му кажеш нещо накриво почва да пита ти работил ли си с мен че знаеш :D Е па нужно ли да работя с някои само като му видя сайта и ми става ясно. Прави си линк билдинг във форума на джумла както и тук с линкове ведещи към 300 грешки, няма просто какво да коментирам повече освен това че освен услуги по изработка на сайтове предлага преводи на есета и съчинения, понеже е освен всичко и писател ако го попиташ съм сигурен че няма да откаже успоредно с това да ти прави сайт и да ти напише едно съчинение разсъждение на тема по избор :D
 
Уважаеми колеги, това е игра за лого. Заповядайте, включете се и можете да спечелите едно за Вашия проект.
Желая Ви успех. Остана само още един ден.

Бъдете позитивни :)

Ваш,
Кирил Йовев
 
Имам идея, но мога да


Не е толкова умен!! Тъси начин да привлича хора в сайта ти да прави трафик и уж трупа социални сигнали този палячо! Един качествен сайт нямат дори собстения им. Писал че работят сумати хора виж само на какви длъжности. Сере във форума на джумла постоянно с тъпите си постове а хал хабер си няма от нищо от това което прави! Всички които го знаят и разбират или му се смеем или му се подиграваме! Аз лично съм от вторите! И като му кажеш нещо накриво почва да пита ти работил ли си с мен че знаеш :D Е па нужно ли да работя с някои само като му видя сайта и ми става ясно. Прави си линк билдинг във форума на джумла както и тук с линкове ведещи към 300 грешки, няма просто какво да коментирам повече освен това че освен услуги по изработка на сайтове предлага преводи на есета и съчинения, понеже е освен всичко и писател ако го попиташ съм сигурен че няма да откаже успоредно с това да ти прави сайт и да ти напише едно съчинение разсъждение на тема по избор :D

Бъдете благословени!
Ваш,
hahovec
Fixed
 
Уважаеми колеги, @stroej печели изработката на лого - честито, колега!
Останалите участници - пишете ни за изработка на Вашето лого до понеделник включително (21.8) и ще Ви подарим половината от цената (Вместо 239 само 119 лв).

Хубав ден и благодаря за интереса.

С уважение,
Кирил Йовев
 
Пари, бизнес, статии, инормация, актуалните новини на минутата, финанси, проекти, лидерство!... тези десет ти стигат. Изпроих ти всичко, за което живееш!
 
Та, логото го получих вчера. Забави се поради причини основно свързани с мен.
Много ми допада. Без основни зададени критерии от моя страна, дори имаше една допълнителна идея, която ми хрумна в последствие, всичко беше направено като хората - работата беше свършена професионално.
Благодаря!
 
Еха, супер, благодаря за високата оценка, колега :)

Ето тук, уважаеми колеги, можете да си заявите Вашите лога: https://webselo.com/лого-дизайн/
Имаме към 20 направени лога в последните 2-3 месеца - 12 са качени, новите ще добавим по-късно през месеца.

Ако искате нещо професионално и готино, на линия сме :)

Ваш,
Кико
webselo.com
 

Горе