Списък с Качествени Домейни за ПРОДАН

seo

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Предлагаме КАЧЕСТВЕНИ домейни за продан:

BGbet.net
BGmp3.com
BGman.com - PR 1
InfoBG.com
StoreBG.com
Premestvane.com
SofiaBG.com
ZastrahovkiBG.com
Igra.EU
Gotin.net
Market-BG.com

Цените на домейните стартират от 200 лв. нагоре.

Моля, въздържайте се от СПАМЕНЕ по темата, смятаме, че всеки който е на "ТИ" в сферата на домейните, може да си направи извода относно качеството на домейните.

Моля, предлагайте цени за желаните от Вас домейни на лично.
 
Последно редактирано:
От: Списък с Качествени Домейни за ПРОДАН

Трудно ми е... но ще се въздържа от коментар :)
Щото преди 3 години си спомням че и аз така наивно исках поне 1000 лева за един ч буквен .com заради хубавото име и големия му потенциал :)

... още си е мой де.
 
От: Списък с Качествени Домейни за ПРОДАН

AMOUN, кой е този домейн? Прати ми го на лично :)

Преди 4 години, смятам, че имаше някои хубави и все още свободни .com домейни. Понастоящем, разбира се, хубави и свободни домейни са две напълно несъвместими понятия, и резонно, цените на наистина качествените домейни, съответно би следвало и е нормално да са други ... тоест значително по високи от преди 4 години ...

Все пак смятаме, че тук се намират хора, които имат финансови възможности да инвестират в добър домейн, и по този начин да стъпят на стабилна основа :)
 
Последно редактирано:
От: Списък с Качествени Домейни за ПРОДАН

seo - няма такива хора тук които да инвестират мноого пари в нещо добро.дори и да е добро то те няма да го направят защото са българи.т.е манталитета е друг.
лошо че домейните които продаваш са БГ ориентирани и няма как да бъдат продадени навън.
един съвет..можеш да се опиташ да ги продадеш на бг сайтове които вече имат домейн (според нишите към които са ориентирани домейните) с уговорката/като им обесниш че този който им продаваш ще им помогне..как и какви са предимсттвата на домейна
- е това е твоя работа:)

сори за офтопика
 
Последно редактирано:
От: Списък с Качествени Домейни за ПРОДАН

"качествени" ? Да не са хванали бога за рога тия домейни, че и качество върви с тях?
Домейните са боклук... то и аз си мислех едно време, че ще взема много пари за www.bg-seo.net пък ей го PR2 беше, беше на 1ва страница по "SEO оптимизация" пък 70 лева никой не иска да даде за него... и ти ще се примириш скоро ;). Хвани и развивай тия домейни и разбери, че от бг домейн няма как да изкараш много пари, ти искаш 200 лева за какво? нито са с PR, нито имат линкове, но разбираш ли - били качествени!? Тъпо...
 
От: Списък с Качествени Домейни за ПРОДАН

seo - няма такива хора тук които да инвестират мноого пари в нещо добро.дори и да е добро то те няма да го направят защото са българи.т.е манталитета е друг.

Няма как да се съглася с горното. В момента преговарям да купя един домейн за $3000 ... качеството наистина срува пари, но домейна трябва да е такъв, че да се помни лесно и да няма 100 начина да се изпише ако е на български.

За протокола - съгласен съм с всички писали дотук, че предлаганите в темата домейни са надценени. Явно всеки минава по този път :) Преди години и аз се бях нахъсал и напазарувах "качествени" домейни и ги пуснах в sedo. Е, не продадох нито един, дори не ги и поднових когато му дойде времето.
 
От: Списък с Качествени Домейни за ПРОДАН

Аз за моя в подписа искам 350 долара :) Не го давам за по-малко, ще реазработя търсачка на него и ще ги изкарам ;)
 
От: Списък с Качествени Домейни за ПРОДАН

Преди години и аз се бях нахъсал и напазарувах "качествени" домейни и ги пуснах в sedo. Е, не продадох нито един, дори не ги и поднових когато му дойде времето.
Май всички сме се возили в тая каруца.


По темата: А в домейна щом ще има bg - да е след точката.
 
От: Списък с Качествени Домейни за ПРОДАН

И аз имам качествени домейни, ама тъй като гледам цените ще трябва да им искам по над 1000 лева.
 
От: Списък с Качествени Домейни за ПРОДАН

а как определи качеството на домейна че струва 3000$? ти си рядкост от българите който купува скъп домейн..но явно имаш уникална идея за него.и тъй като го купуваш на крайна цена за това е и 3к$
Няма как да се съглася с горното. В момента преговарям да купя един домейн за $3000 ... качеството наистина срува пари, но домейна трябва да е такъв, че да се помни лесно и да няма 100 начина да се изпише ако е на български.
 
От: Списък с Качествени Домейни за ПРОДАН

а как определи качеството на домейна че струва 3000$? ти си рядкост от българите който купува скъп домейн..но явно имаш уникална идея за него.и тъй като го купуваш на крайна цена за това е и 3к$

Аз го определих на $600, но купувача се запъна и след дълги пазарлъци стигнахме до $3000. Там е пресечната точка на търсене и предлагане и аз с отвращение ще платя :)

И да - имам идея какво ще правя с този домейн + това е 7 годишен трибуквен.
 
От: Списък с Качествени Домейни за ПРОДАН

да едно е продажна цена друго е да ти го продават като на краен потребител какъвто си ти..но ти си назор ..и става малко капълъ черши..с наддаване докато се стигне спорaзомение.
3 буквен .com?net?
Аз го определих на $600, но купувача се запъна и след дълги пазарлъци стигнахме до $3000. Там е пресечната точка на търсене и предлагане и аз с отвращение ще платя :)

И да - имам идея какво ще правя с този домейн + това е 7 годишен трибуквен.
 
От: Списък с Качествени Домейни за ПРОДАН

И да - имам идея какво ще правя с този домейн + това е 7 годишен трибуквен.

и какво като е трибуквен? Ще го препродадеш с печалба? Ами то, на който му е трябвало си го е купил вече.
 
От: Списък с Качествени Домейни за ПРОДАН

Ще го разработя!
 

Горе