Според Вас това нормално ли е?

От: Според Вас това нормално ли е?

Поне да го бяха кръстили "Бельо за лолитки"
А що е пренебрегнат другия пол? :twisted:
 
От: Според Вас това нормално ли е?

Тия явно, освен женска аудитория, се опитват да си привлекат и читатели с по-особени предпочитания и вкусове. Не смятам, че това е нормално. А авторите са НЕнормалници. Такова нещо, ако излезе по света ще създаде не малко проблеми на автора. Доно се окаже, че и в БГ е така. Ако не - Господ да пази българските деца!
 
От: Според Вас това нормално ли е?

А ти как я намери тази категория? :)
 
От: Според Вас това нормално ли е?

Трудно ще намериш някой, който да каже, че го смята за нормално.
 
От: Според Вас това нормално ли е?

А ти как я намери тази категория? :)

бъзикаш ли се? видях тази категория случайно...

Трудно ще намериш някой, който да каже, че го смята за нормално.

не се и съмнявам :) аз им писах..още преди няколко дни - но нито отговор, нито реакция има :mad:

и още нещо: уж онлайн магазин..а не мога да намеря телефона им...
 
От: Според Вас това нормално ли е?

Гняс :shock:
 
От: Според Вас това нормално ли е?

бъзикаш ли се? видях тази категория случайно...



не се и съмнявам :) аз им писах..още преди няколко дни - но нито отговор, нито реакция има :mad:

и още нещо: уж онлайн магазин..а не мога да намеря телефона им...

Е, аз сега се поразрових малко... всъщност продават неща, които не са техни, явно някаква партньорска програма, защото ако кликнеш и искаш да си поръчаш нощницата те препраща към друг сайт. Другия сайт е на някаква френска фирма с руски собственик. След друга бърза проверка се оказва, че фирма с посочените на сайта данни няма.
Какво да говорим повече.
 
Имаше някакво 8 годишно момиче в Щатите, на което бяха сложили силикон. Някакъв ужас, а докато го търсех попаднах на нещо по-фрапиращо:
tradevv.com/chinasuppliers/xuanyuanlau/offers-detail-217a80/Supply-Silicone-sex-doll-little-girl.html
 
От: Според Вас това нормално ли е?

Секси заигравката е на първия сайт, защото нито в описанията, нито в категориите на крайния сайт има подобен намек. Несполучлив маркетингов опит, повлиян май от чалга културата...
 
От: Re: Според Вас това нормално ли е?

Имаше някакво 8 годишно момиче в Щатите, на което бяха сложили силикон. Някакъв ужас, а докато го търсех попаднах на нещо по-фрапиращо:
Не, благодаря. Предпочитам стандартните филми на ужасите (пояснение: не са ми интересни този вид филми по принцип).
 
От: Според Вас това нормално ли е?

Е, аз сега се поразрових малко... всъщност продават неща, които не са техни, явно някаква партньорска програма, защото ако кликнеш и искаш да си поръчаш нощницата те препраща към друг сайт. Другия сайт е на някаква френска фирма с руски собственик. След друга бърза проверка се оказва, че фирма с посочените на сайта данни няма.
Какво да говорим повече.

това, че не са точно онлайн магазин - не ги оневинява за името на категорията :)
 
От: Re: Според Вас това нормално ли е?

Имаше някакво 8 годишно момиче в Щатите, на което бяха сложили силикон. Някакъв ужас, а докато го търсех попаднах на нещо по-фрапиращо:

САЩ са ненормална страна. Ако оставиш детето ти само в колата за 5 минути могат да ти го вземат властите. Ако обаче му сложиш силикон, го правиш звезда...
 

Горе