Сранна работа с лорд преса.

kokernur

New Member
Инсталирам компонените и ги включвам а на сайта не се вижда нищо що така някой знае ли ? така с много и различни компоненти.... Рядко има некой дето да се появи на сайта.
 
От: Сранна работа с лорд преса.

Много сранно е, че се случват такива работи с лорд преса. Каква част от компотентите бомбират след като са сварени?
 
От: Сранна работа с лорд преса.

Ужас - тази тема замириса още от заглавието. :)
 
От: Сранна работа с лорд преса.

Беее то много благородническо стана тук - редовно се появява по някой друг римски патриций, а сега чак Лорд Прес ни посетил.

Тц ц ц, а като ще идва Нейно Величество да ми чукнете да не изтърва приема
 
От: Сранна работа с лорд преса.

Беее то много благородническо стана тук - редовно се появява по някой друг римски патриций, а сега чак Лорд Прес ни посетил.
А аз се чудех откъде тази миризма се появи.
 
От: От: Сранна работа с лорд преса.

А аз се чудех откъде тази миризма се появи.

Не бе, КОМПОТентите ще да са се преварили..
Между другото даде идея тоя пост, ама някакъв турчин е взел LordPress.Com преди година - LordPress.Org е свободен обаче..
 
От: Сранна работа с лорд преса.

даа помощ никаква момчета!

Е, ся чеки да прегледаме конкретиката на проблемаТА

Инсталирам компонените и ги включвам а на сайта не се вижда нищо що така някой знае ли ? така с много и различни компоненти.... Рядко има некой дето да се появи на сайта.

Що е тва добиче компонент? туй уиджет ли ще е, плъгин ли ще е, кви са тия компоненти
Коя версия на Лорд Прес ползваш
Да дадеш да фърлим едно очо на сайта ли или поне шепа бобец, че да фърляме, то ясно че с фри хостинг кристално кълбо едва ли имаш

абе хубав хост без пари нема май(((

Кат отвори дума за остинга да беше фърлил едно очо и на него там разни мускули, пъхъпъта и други простотии аджеба кои версии са кви ограничения имат или за това да гледам на Таро карти?
 
От: От: Сранна работа с лорд преса.

Чиляка да не хортува за Жумла, па да не моем са разберем..

Аммм ъпсурт - ква жумла, ква жумерка - тука цял Лорд има ти жумли некви
 
Ама, че сте лоши и вие бе! Как не ви е срам да сте такива! Вадете кристалната топка, пийте едно кафе, хвърлете боб и помогнете на човека!

Сега по темата.
1. Дай адрес към сайта
2. Кажи какъв темплейт ползваш.
3. Кажи каква версия на Wordpress ползваш.
4. Кажи какви добавки си се опитвал да включиш (по-възможност с линк към тях) (Надявай се, проблема да не е защото не си цъкнал на секцията FAQ където пише как се използва добавката, защото ще те украся с червена ряпа заради мързел).
5. Това, че ти отговарям в темата, не значи, че трябва да ме безпокоиш в скайп. Сложил съм го за по-лесен контакт с хора с които работя, а не сулЮ и пулЮ да ме занимават.
 
От: Сранна работа с лорд преса.

Иксюзе муа мосю Томов, мое ли да цитирам Вашийот фтуграф - изключително много подхожда на темата.

"Задавате въпрос, търсите помощ, а ви МЪРЗИ, да напишете едно изречение в повече, в което да обясните какво искате?! Е как очаквате някой да напише нещо нормално?!"

Сякаш за тая тема сте го писали да му се не види.
 
Писах го заради друга тема, която имаше 95% подобност на тази. И знам, че е на място, за това си и ползвам подписа за това, ама никой не чете явно.
Карай де, като си изпия бирата ще пробвам да гледам на празна халба или на остатъчен зехтин от хапките. Може пък да ми хрумне, що аджеба не се показват компотите.
 

Горе