Станах на четвърт век! Приемам поздравления, пари, пожелания и всичко що давате :)

testkiwi

Well-Known Member
Е, колеги и не толкова колеги, вчера станах на четвърт век. Демек на 12 февруари. Не ме хранете много, само мезе може :-o

Яд ме е, не успяхме да се напием като хоата! Вдругиден ще се реваншираме.

Това е, остаряваме, четвърт век е равен на столетие!

Поздрави

aa исках да споделя едно откритие, по мои наблюдения има тук хора,които знат руски - по-дебилно и същевременно смеешно нещо не съм видам в нета, само кохто знае руски обаче ще му се изкефи http://www.youtube.com/watch?v=qCi7UxQlIq0&feature=relmfu
цялаат серия от първото видео направо цепят, много добро попадение :D:D
 
Последно редактирано:
От: Станах на четвърт век! Приемам поздравления, пари, пожелания и всичко що давате :

Честито. Много успехи тази година те чакат:)
 
Re: Станах на четвърт век! Приемам поздравления, пари, пожелания и всичко що давате :

Честито, здраве и късмет пожелвам другото се изкарва и купува :)
 
Re: Станах на четвърт век! Приемам поздравления, пари, пожелания и всичко що давате :

Браво ;)
Жив и здрав бъди. Следващите 25 да бъдат още по-ползотворни.
 
От: Станах на четвърт век! Приемам поздравления, пари, пожелания и всичко що давате :

aa исках да споделя едно откритие, по мои наблюдения има тук хора,които знат руски - по-дебилно и същевременно смеешно нещо не съм видам в нета, само кохто знае руски обаче ще му се изкефи http://www.youtube.com/watch?v=qCi7UxQlIq0&feature=relmfu
цялаат серия от първото видео направо цепят, много добро попадение :D:D

Този е голям изрод:). Забележете колко гледания имат тези 9 клипа, а са на има няма 2 месеца. Пича си е сложил и адсенс, а доколкото знам тубата е на импресии.
 
От: Станах на четвърт век! Приемам поздравления, пари, пожелания и всичко що давате :

Да си жив и здрав - другото го има по магазините
 
От: Станах на четвърт век! Приемам поздравления, пари, пожелания и всичко що давате :

Айде честито и от мен, Жив и Здрав най-вече, другото се купува :beer: :beer:
 
От: Станах на четвърт век! Приемам поздравления, пари, пожелания и всичко що давате :

честито! Много здраве и късмет :beer:
 
От: Станах на четвърт век! Приемам поздравления, пари, пожелания и всичко що давате :

А да си жив и здрав:beer:
 
От: Станах на четвърт век! Приемам поздравления, пари, пожелания и всичко що давате :

Честито, много щастие и успехи в всички начинания :)
 
От: Станах на четвърт век! Приемам поздравления, пари, пожелания и всичко що давате :

А честито одъртяване! Да си жив, здрав, прав, корав и само успехи през следващият четвърт век! :)
 
От: Станах на четвърт век! Приемам поздравления, пари, пожелания и всичко що давате :

Happy birtday успех , предостатачно пари, хубави коли и много гаджета !
:):):):):):)
 
От: Станах на четвърт век! Приемам поздравления, пари, пожелания и всичко що давате :

Честито, да си жив и здрав. Направи ги на век поне ;)
 
От: Станах на четвърт век! Приемам поздравления, пари, пожелания и всичко що давате :

Честито, много късмет, здраве, успешни проекти, сбъднати мечти и щастие ти желая :) И аз живот и здраве скоро ще стигна твоя четвърт век ;) Нещо банално, но вярно: позволи си да гледаш света /и в частност БГ/ през розови очила!
 

Горе