Станишев : Бойко да се опълчи на монополите ако му стиска

От: Станишев : Бойко да се опълчи на монополите ако му стиска

Смее ли :) нали веднага ще го разкарат, а може и по-тежък изход да има :twisted:
 
От: Станишев : Бойко да се опълчи на монополите ако му стиска

Интересен е клипа - 90 процента от разговора се отнася за БЕЛЕНЕ
 
От: Станишев : Бойко да се опълчи на монополите ако му стиска

По изборите нали се репчеше как щял да върне на държавата електроразпределителните дружества, а после се извъртя като фурнаджийска лопата и дори вдигна частното участие в тях. Само заради тая гавра никой не трябва да гласува повече за него. Да не говорим за останалите титанични гафове. Обаче явно народът е сляп и глух. Не мога да си обясня по друг начин подкрепата за ГЕРБ, която прогнозират към момента социолозите.
 
От: Станишев : Бойко да се опълчи на монополите ако му стиска

Не че нещо ама освен теми за бойко друго пускал ли си скоро?
 
От: Станишев : Бойко да се опълчи на монополите ако му стиска

Бойко си е Бойко, няма Станишев, няма друг.
 
От: Станишев : Бойко да се опълчи на монополите ако му стиска

Смее ли :) нали веднага ще го разкарат, а може и по-тежък изход да има :twisted:

Да дойдел тука Путин и разговора щял да му бъде неприятен а ? И онова мекере Дянков - щял да ги напляска а ? Кой ще напляска тоя цайсат гей ? Тоя малоумник чува ли се изобщо какво говори ? Най много той барабар с Бойко да бъдат напляскани ама не само напляскани ами яко наритани! Тя простотията не ходела по гората и животните а по хората. Доказаха колко са прости и колко им е беден речника и на двамата. У-у-у-у-у-у-у :mad::mad::mad::mad::mad: Освирквам ги :mad::mad::mad::mad::mad:

Хммм..... :evil: Със руснаците шега не бива! Там не пипай! Това доказва колко прости могат да бъдат Дянков и Борисов като така се подпичкват с руснаците. Ще се опарите еййй... Който се е захванал с руснаците хубаво не е видял, освен това :twisted::twisted::twisted:
 
От: Станишев : Бойко да се опълчи на монополите ако му стиска

Не съм гледал клипа, но в духа на заглавието на темата - Сергейчо да се опълчи на Доган. Ще ми е интересно. ;)
 
От: Станишев : Бойко да се опълчи на монополите ако му стиска

Станишев е прав, но няма морално право да говори по тези въпроси. Нима по време на неговото управление нямаше монополи?
 
От: Станишев : Бойко да се опълчи на монополите ако му стиска

Станишев е прав, но няма морално право да говори по тези въпроси. Нима по време на неговото управление нямаше монополи?

Просто сега е удобен момент да се изкара така предизборно. Наскоро отново ми се мерна нещо, този път от човек близък на Живков, казва нещо много вярно според мен - Няма СДС, БСП, ДПС, Бойко. Всички се финансират от 1 място и са просто за парлама.
 
От: Станишев : Бойко да се опълчи на монополите ако му стиска

Не съм гледал клипа, но в духа на заглавието на темата - Сергейчо да се опълчи на Доган. Ще ми е интересно. ;)

Ами хубаво е да го гледаш.
 
От: Станишев : Бойко да се опълчи на монополите ако му стиска

Аз го гледах, вярни неща каза Станишев, обаче няма как някой да ме убеди, че БСП са алтернатива. Самият факт, че твърдят че са наследници на БКП (няколко пъти го повтори) ме отвращава от тази партия, да оставим на страна, че БСП няма нищо общо със социализма.
 
От: Станишев : Бойко да се опълчи на монополите ако му стиска

боли го бойко големият фар за всички вас и всичко което ръсите с усти големи....
 
От: Станишев : Бойко да се опълчи на монополите ако му стиска

О ще го заболи на изборите, повярвай.

И аз чакам този момент - изборите и да ги заболи всичките - Бойковци, Дянковци, Цветановци... Търкам ръце само и чакам идния момент. Дупе да им е яко на ГРОБ :twisted::twisted::twisted:
 
От: Станишев : Бойко да се опълчи на монополите ако му стиска

И аз чакам този момент - изборите и да ги заболи всичките - Бойковци, Дянковци, Цветановци... Търкам ръце само и чакам идния момент. Дупе да им е яко на ГРОБ :twisted::twisted::twisted:
Пропагандата в последните 6 месеца отново ще е решаващия фактор. Колкото и да се ос..ли Гроб, всичко е въпрос на няколко силни коза в предпредизборната кампания за да умотаят необходимия процент електорат:)
Това с козовете е като с линковете - няколко силни линка замазват спама (в случая гафовете):)
 
От: Станишев : Бойко да се опълчи на монополите ако му стиска

А да бе ще го заболи... Те така и преди 3 години с три лафа и офчата пасмина се втурна на стада към Фурните да се пече...гласува де за него :) Даже некви рокери си спомням гледаха да има ред и фалеха Таткото наред.... зомби атак 8-ма серия... Сега ще гледаме просто 9-та :) Ще каже пак 2-4 лафа, две усмиФчици и ареееее юруш сите на баламатума :lol:
 

Горе