Предлагам: Статии и преводи (английски, немски, руски, румънски, нидерландски и др.)

xainov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
33   0   1
Здравейте,
Обобщавам всичко, свързано с генериране, пренаписване или превод на текст в 1 тема.

Аз и моя екип сме тук, за да ви предложим услуги по преводи, писане и преразказ на статии.

Пишем
на български, английски, немски и руски предимно (но не само).
Независимо от целта и темата. Бързо и качествено. Цената за ФОРУМА започва от 4 лв на 100 думи.

Преразказваме . Независимо от целта и темата. Бързо и качествено. Цената за ФОРУМА започва от 4 лв на 100 думи.

Превеждаме.
Между български и английски, руски, немски, румънски, турски, гръцки, италиански, испански, португалски, полски, словашки, японски, китайски и др. Можем да превеждаме и между чужди езици, например между английски и немски, но тогава цената е по-висока. Цената започва от 4 лв на 100 думи.

Запазваме си правото да променим цената в зависимост от темата и обема.

Можем да издаваме и фактури, но тогава цените отново са различни.


Вече имаме и сайт, където можете да отправяте своите запитвания:

Предпочитаме дългосрочни ангажименти и предизвикателства, но няма да върнем никого.
Приемаме плащане по банков път (сметка в Първа Инвестиционна банка), PayPal, Easypay, Western Union и Еконт.
Връзка с нас - ЛС или mail - [email protected]
 
Последно редактирано:
Много съм доволен от услугите. Използвам го за много сериозни проекти и щом му се доверявам за тях, определено заслужава похъот моя страна. Наистина препоръчвам. Започнахме леко, но сега засилихме много...дори всичко върви супер добре и го впрягам за все повече. ;)

Успехи и препоръчвам силно. ;)
 
Re: От: Ще ви напишем статии на английски

Насам народе. Качествено и евтино.

Получен е моят пакет със статии, скоро пращам следващия. :) Мерси много. Надявам се паричките да са получени. :)

Страхотни са и веднага ги намирам. Тази седмица още.... ::)

П. П: За един приятел питам сега - текстове за онлайн магазин за деца пишете ли? Продуктови описания? Да ви метна мейлада почнете работа. Трябват му добре написани и оптимизирани за кл. Думи. Мерси предварително.
 
От: Ще ви напишем статии на английски

Не мога да изпращам лични съобщения... Моля да се свържете с мен на скайп: sarditko_
 

Горе