Стойнев готов да сезира прокуратурата заради ЕРП-та

ReminD

Well-Known Member
http://news.bgnes.com/view/1149435
[h=4]Стойнев готов да сезира прокуратурата заради ЕРП-та[/h] Притеснително е, когато чуждестранни инвеститори, каквито са ЕРП-та си позволяват да не се разплащат към държавата.
Това заяви министърът на икономиката и енергетиката Драгомир Стойнев в Боровец, където се провежда семинар на БСП с участието на министри, депутати и партийни членове, предаде репортер на БГНЕС. Ако не се разплатят до вторник с НЕК, ще бъда длъжен да сезирам главния прокурор, а ДКЕВР има право да поиска отнемане на лиценза на трите дружества, добави министърът пред БНТ.

БГНЕС припомня, че неразплащането на ЕРП-та с НЕК застрашава сигурността на енергийните доставки, тоест на националната сигурност. /БГНЕС


Боровец / България


Интересно, ще видим какво ще се случи, тези е ясно, че не са меки китки като бойко да кляка пред всички, спомняте ли си няколко дни преди да подаде оставка боко тиквата излезе на пресконференция и вика - утре вземАМ лиценза на едното дружество и от март намалям тока с 8 процента ( ЛЪЖА ЕСТЕСТВЕНО ) :lol: , той тъпия не знаеше явно, че си има процедура.


http://www.mediapool.bg/dkevr-dade-tri-dni-na-erp-tata-da-platyat-318-mln-lv-na-nek-news217940.html
http://www.dnevnik.bg/biznes/compan...iiat_regulator_dade_tri_dni_na_erp-tata_da_se




Дано да вземат да направят нещо, те такива неща трудно и бавно стават, ще следим темата да видим какво ще стане.
 
От: Стойнев готов да сезира прокуратурата заради ЕРП-та

Това е все едно да чакаш от умрял писмо. Всичко в енергетиката е интереси , а най-сериозни интереси там има Доган. Така че всичко се прави за да се изпълни неговият пъклен план. Не можаха да си направят събирането в София , качиха се на Боровец баровците да си почиват и да чертаят светло бъдеще на държавата. Съсела каза че в България всички е наред , всички са щастливи - и Ремайнд му повярва и си помисли , гледай колко бързо ни оправи тоя човек , а боко тиквата колко беше зле...

Държавата отива към фалит , както при всяка едно управление на БСП досега. Когато го напишат във вестниците , обаче ще е прекалено късно ...
 
От: Стойнев готов да сезира прокуратурата заради ЕРП-та

Това е все едно да чакаш от умрял писмо. Всичко в енергетиката е интереси , а най-сериозни интереси там има Доган. Така че всичко се прави за да се изпълни неговият пъклен план. Не можаха да си направят събирането в София , качиха се на Боровец баровците да си почиват и да чертаят светло бъдеще на държавата. Съсела каза че в България всички е наред , всички са щастливи - и Ремайнд му повярва и си помисли , гледай колко бързо ни оправи тоя човек , а боко тиквата колко беше зле...

Държавата отива към фалит , както при всяка едно управление на БСП досега. Когато го напишат във вестниците , обаче ще е прекалено късно ...

Ха ха... В тая тема трябва да мълчиш като дупи и да не се обаждаш изобщо. Кашата тръгна от ВЕИ далаверата, която забъркаха гроб. Чети за “Дисиб”, на кого е, какъв дял има на пазара и тн... Пъкления план е на гроб, не на доган, пак не си в час:rolleyes:
 
От: От: Стойнев готов да сезира прокуратурата заради ЕРП-та

Ха ха... В тая тема трябва да мълчиш като дупи и да не се обаждаш изобщо. Кашата тръгна от ВЕИ далаверата, която забъркаха гроб. Чети за “Дисиб”, на кого е, какъв дял има на пазара и тн... Пъкления план е на гроб, не на доган, пак не си в час:rolleyes:
Ти по принцип в всяка тема трябва да "мълчиш като дупи" щото си един от последните атакисти... трябва да се въведе правило луди хора да не могат да си дават мнението по въпроси за държавата.

Ето от къде е скъпия ток : http://frognews.bg/news_51713/Koi_monopolizira_ERP-tata/

А в момента Доган иска да налази тази апетитна баница , да си краде и да си живее в сараите. Теб като ти е приятно да те управлява един селяк от село Дъндар (защото на всички е ясно , че той крепи това проядено правителство само за да получи изгода от него) , мен не ми е приятно.
 
От: Стойнев готов да сезира прокуратурата заради ЕРП-та

Вярно е, по времето на ГРОБ с 10 пъти се увеличи ВЕИ енергията, да не говорим, че само КРЕТЕНИ като ГРОБ биха продали както и продадоха ЗЛАТНАТА акция в ЕРП дружествата! За това какво ще кажеш? Или пак ДОГАН е виновен, че гроб продадоха златните акции в ерп-тата, които държеше държавата.
 
От: От: От: Стойнев готов да сезира прокуратурата заради ЕРП-та

Аз не съм казал, че само Тиквоций е виновен. Обаче... Парите на кака Цеци са от времето на ндсв, борисов е във властта също от тогава. Главен секретар, кмет... Бил е свидел на всичкия тоя пладнешки грабеж, защо не направи нищо за 4 години, като имаше цялата власт в ръцете си? Защото е част от схемата, затова. Ама ти си толкова заблуден, че няма как да го проумееш. Да се върнем на веи. Кажи сега, като пръднаха в европа, борисов насра ли се тука? Да насра се! За 1-2 години изпреварихме целия останал свят по инсталирани мощности на глава от населението, с цена на тока 5 пъти по скъпа от конвенционалните източници, с гарантирана цена от държавата. Гарантирано от гроб!

Само някои от фирмите със съответните лица, които стоят зад тях, чиито вятърни и соларни мощности са присъединени по време на това управление и са пряко и публично свързани с ГЕРБ.
Един от тях е
Валентин Златев и "Лукойл Енерджи" с годишни приходи от 17 - 18 млн. лева от тези ВЕИ,
друг е
Иво Прокопиев с 9.4 млн. лева годишни приходи от подобни дейности,
третият е
Николай Вълканов - също с 9.4 млн. лева,
Цветелина Бориславова – с 9.1 млн. лева,
Тодор Начев, общински съветник на ГЕРБ от Сливен – други играят във фирми, в които те са собственици, а той го прави от лично име - със 7.6 млн. лева,
Владимир Аличков, пряко свързан с Евелина Василева - зам.-министър в МОСВ - със 6.7 млн. лева,
Светослав Донев, пряко свързан с Румяна Желева - с 4.6 млн. лева.

Тези данни говорят сами за себе си. "При това положение да говориш, че виновни за всичко това са от предишното управление значи пълна некомпетентност и "борисово дебелоочие".


И за финал:) Да, има защо да го мразите Сидеров. Освен, че саботираха закона за третия пол, малко преди това, от атака прекараха и друг закон. Закона с който ви взеха 20% от откраднато в полза на държавата. Сети ли се?

Продължавай да мълчиш като дупи:)






Ти по принцип в всяка тема трябва да "мълчиш като дупи" щото си един от последните атакисти... трябва да се въведе правило луди хора да не могат да си дават мнението по въпроси за държавата.

Ето от къде е скъпия ток : http://frognews.bg/news_51713/Koi_monopolizira_ERP-tata/

А в момента Доган иска да налази тази апетитна баница , да си краде и да си живее в сараите. Теб като ти е приятно да те управлява един селяк от село Дъндар (защото на всички е ясно , че той крепи това проядено правителство само за да получи изгода от него) , мен не ми е приятно.
 
От: Стойнев готов да сезира прокуратурата заради ЕРП-та

Хубави цифри даваш. Знаеш ли колко пари потънеха в АЕЦ Белене - над 1 МИЛИАРД лева. Пари взети от всеки един български гражданин! http://www.monitor.bg/article?id=366069
Сумирай тия милиони левове и ми кажи могат ли да се сравняват със Станишевата далавера?
 
От: Стойнев готов да сезира прокуратурата заради ЕРП-та

НЕК, яко е глътнала вода и вече не става със счетоводните врътки да настройват балансите.
С падането на цената на тока НЕК, трябваше да вземе пари от продажбата на въглеродните квоти - но малоумните ни управници завишиха тези приходи от квоти писаха 500 милиона, а реалността и че 100 не можахме продадем и пределно добре знаеха какво правят.

НЕК иска по всякакъв начин да замажи положението но дупка от стотици милиони няма как да я затриеш туко така - в момента с това си изказване на ДКЕВР и инциране на искове, НЕК просто показва колко е зле финансово и как всеки момент може фалира.

Но това, разбира се очакваше няма как да регулираш админстративно цени и да калкулираш бъдещи невзети пари. НЕК вече върви към пътя на технически фалит, следствие на липса на ликвидност.

Още миналата година писах, че ще намалят цената и ще калкулират фиктивни приходи или ще дотират цената, избраха 1вото. Е това е цената на евтиният ток, после да не се чудите. А как систематично от 1 година НЕК се води към умишлена декапитализация, чак ме хваща бяс .... Явно целта е и това да се приватизира на безценица, но то няма и какво да дадеш на дружество с почти никъв капитал.
 
От: Стойнев готов да сезира прокуратурата заради ЕРП-та

Айде пак герберски номера... Не гледай колко съм насран аз, гледай колко са насрани другите, стига с това де! На мен няма нужда да ми доказваш колко са лоши бсп, докажи ми, че гроб не са като тях. Нали това спорим. Смятам че и едните и другите са еднакво крадливи.

И не знам дали аз съм последния атакист, ама ти май си последния заблуден герберастин. Нещо не виждам някой друг да защитава тая крадлива пасмина последните дни:)


Хубави цифри даваш. Знаеш ли колко пари потънеха в АЕЦ Белене - над 1 МИЛИАРД лева. Пари взети от всеки един български гражданин! http://www.monitor.bg/article?id=366069
Сумирай тия милиони левове и ми кажи могат ли да се сравняват със Станишевата далавера?
 
От: От: Стойнев готов да сезира прокуратурата заради ЕРП-та

Точно ти ли го каза , дето всяка 2ра дума и оправдание е "ама Бойко"
Не са еднакво крадливи. Всички крадат , но най много БСП. Виж пак цифрите.
Не съм последния , щото партия Герб е с най-много проценти , тоест най-много хора ще гласуват за нея. За Атака я има 2 процента , я няма. Пък и след евровота ще ти искам ония 10 лева.

И отново ти казвам ако имаше по-добра партия от Герб щях да гласувам за нея. Но няма. Новата на Бареков дори не заслужава коментар. Реформаторите са доказани крадци и те. Най-малкото зло и надежда за нещо добро е Герб.
Айде пак герберски номера... Не гледай колко съм насран аз, гледай колко са насрани другите, стига с това де! На мен няма нужда да ми доказваш колко са лоши бсп, докажи ми, че гроб не са като тях. Нали това спорим. Смятам че и едните и другите са еднакво крадливи.

И не знам дали аз съм последния атакист, ама ти май си последния заблуден герберастин. Нещо не виждам някой друг да защитава тая крадлива пасмина последните дни:)
 
От: От: От: Стойнев готов да сезира прокуратурата заради ЕРП-та

Какви цифри да гледам? Всепризнат факт е, че гроб сринаха малкия и средния бизнес в България. Това как ще го измерим в цифри? Как ще измерим стотиците хиляди затрити семейни бизнеси и провалени животи? Как ще измерим в цифри живота и мъките на самозапалилите се хора по площадите (по един на седмица накрая)? Сега що няма самозапалили се?

Пилците ще ги броим на есен. 10-те кинта ти ще ги даваш, не аз.


Точно ти ли го каза , дето всяка 2ра дума и оправдание е "ама Бойко"
Не са еднакво крадливи. Всички крадат , но най много БСП. Виж пак цифрите.
Не съм последния , щото партия Герб е с най-много проценти , тоест най-много хора ще гласуват за нея. За Атака я има 2 процента , я няма. Пък и след евровота ще ти искам ония 10 лева.

И отново ти казвам ако имаше по-добра партия от Герб щях да гласувам за нея. Но няма. Новата на Бареков дори не заслужава коментар. Реформаторите са доказани крадци и те. Най-малкото зло и надежда за нещо добро е Герб.
 
От: От: От: От: Стойнев готов да сезира прокуратурата заради ЕРП-та

Всепризнат факт е че кризата намали стандарта на живот в развити страни като Испания , Португалия и много други. Там също хора фалираха , безработицата се увеличи. Та дали Герб сринаха малкия бизнес или кризата е спорен факт. Виж за това че сме с най-ниските заплати в Европа , това е всепризнат факт. И коя партия е управлявала най много дни след 89та също е всепризнат факт. Това как ще го измерим в цифри ? Че нацията изчезва , нямат пари хората за да раждат деца и че голям процент живеят на ниво оцеляване ?
Свали очилата "анти герб и анти бойко" и гледай общата картинка. Голямата картина в която виновната партия за положението на България е точно на партията БСП , която е във властта отново ? Какво очакваме този път ? Нещо по добро ли ? Не , просто излъгаха отново с празни обещания , които няма да изпълнят !

Какви цифри да гледам? Всепризнат факт е, че гроб сринаха малкия и средния бизнес в България. Това как ще го измерим в цифри? Как ще измерим стотиците хиляди затрити семейни бизнеси и провалени животи? Как ще измерим в цифри живота и мъките на самозапалилите се хора по площадите (по един на седмица накрая)? Сега що няма самозапалили се?

Пилците ще ги броим на есен. 10-те кинта ти ще ги даваш, не аз.
 
От: Стойнев готов да сезира прокуратурата заради ЕРП-та

Оправдания и пак оправдания със световната криза - като е имало такава криза герб какво направиха и как подпомогнаха бизнеса?
 
От: Стойнев готов да сезира прокуратурата заради ЕРП-та

Оправдания и пак оправдания със световната криза - като е имало такава криза герб какво направиха и как подпомогнаха бизнеса?

Въпросът е защо бяхме последни в Европа преди кризата, преди Герб, а не защо сме си останали последни по време на кризата. И да световната криза е оправдание. Какво е оправданието на БСП - доказани крадци и лицемери ?
 
От: От: Стойнев готов да сезира прокуратурата заради ЕРП-та

Въпросът е защо бяхме последни в Европа преди кризата, преди Герб, а не защо сме си останали последни по време на кризата. И да световната криза е оправдание. Какво е оправданието на БСП - доказани крадци и лицемери ?

НЕ ВЕ НЕ Е ТОВА ВЪПРОСА ДА - ВЪПРОСА Е КАТО Е КРИЗА КАК ПОДПОМОГНАХА БИЗНЕСА И КАКВО НАПРАВИХА ЗА НЕГО - ТОВА Е ВЪПРОСА!
 
От: От: От: Стойнев готов да сезира прокуратурата заради ЕРП-та

НЕ ВЕ НЕ Е ТОВА ВЪПРОСА ДА - ВЪПРОСА Е КАТО Е КРИЗА КАК ПОДПОМОГНАХА БИЗНЕСА И КАКВО НАПРАВИХА ЗА НЕГО - ТОВА Е ВЪПРОСА!
КАК ПО ВРЕМЕ НА КРИЗА ДА ТРЪГНЕ БИЗНЕСА НАГОРЕ ? ЗАЩО КАТО НЕ БЕШЕ КРИЗА НЕ ТРЪГНА ? ЗАЩО СМЕ НАЙ- БЕДНИ В ЕВРОПА ? ЗАЩО СЕ СТОПЯВАМЕ КАТО НАЦИЯ ? ВСИЧКИ ПАРТИИ ИМАТ ВИНА , НО КОЯ ПАРТИЯ НАЙ-МНОГО ? БСП=БКП :twisted:
 
От: Стойнев готов да сезира прокуратурата заради ЕРП-та

НЕ МИ КАЗВАШ НИЩО ПО ВЪПРОСА КАК ГРОБ ПОДПОМОГНАХА БИЗНЕСА В КРИЗА - ЗАЩОТО НЯМА КАКВО ДА КАЖЕШ.
 
От: Стойнев готов да сезира прокуратурата заради ЕРП-та

НЕ МИ КАЗВАШ НИЩО ПО ВЪПРОСА КАК ГРОБ ПОДПОМОГНАХА БИЗНЕСА В КРИЗА - ЗАЩОТО НЯМА КАКВО ДА КАЖЕШ.
Страна със силна икономика като Испания се срина ти ми говориш за България. Ако не бяха Герб щяхме да фалираме цялата държава сигурно. А ти освен да плюеш по Герб , кажи какво свършиха БСП - дето са управлявали най-много България и то не в период на световна криза.
 
От: Стойнев готов да сезира прокуратурата заради ЕРП-та

ТИ ИМА ЛИ ТЕМА КЪДЕТО СИ ПИСАЛ И ДА НЕ СИ Я РАЗВАЛИЛ? ТУК ЗАГЛАВИЕТО Е ЕДНО, ТИ ВЛИЗАШ И ПОЧВАШ ДА ГОВОРИШ ГЛУПОСТИ И НИЩО ОБЩО С ТЕМАТА, АЙДЕ СЪОБРАЗЯВАЙ СЕ МАЛКО
КАТО СИ НЕДОВОЛЕН НЕЩО ПУСНИ СИ ТЕМА И ТАМ СЕРИ
 
От: Стойнев готов да сезира прокуратурата заради ЕРП-та

Аз не виждам в заглавието и Бойко да фигурира , ама това не ти пречи във всеки твой пост да фигурира Бойко и Герб нали ?
Освен това форумът доколко ми е известно е свободен и всеки има право да изразява мнението си :mad:
 

Горе