Странни сънища ?!

advaworx

Active Member
Определено на всеки му се е случвало да сънува супер странни неща, и мисля, че ще е доста забавно всеки да сподели по нещичко.. :mrgreen:

Аз например снощи сънувах, как с няколко негъра ходим да крадем сухи пасти обаче по едно време от някъде се появи жандармерията с някакви лопати и ни подгони.Естествено негрите избягаха,а мен ме хванаха куките и ме питаха, защо не съм негър. После ме заведоха в съда, и видях, че съдебните заседатели бяха същите негри с които крадохме пасти.Те веднага казаха, че съм виновен и се събудих.. :mrgreen:

Вие сте.. :shock::roll:
 
От: Странни сънища ?!

ебах та у съня...

аз много отдавна не си помня сънищата - като се събудя и излитат дева...

но помня един отпреди 3 дни .. за шампанско и мартини... :)
май го разказах някъде тук
 
От: Странни сънища ?!

Тоя твоя сън го тълкувам така, че твои приятели ще покажат други лица и ще те прецакат нещо. :)


абе аз по еротично го тълкувам да ти кажа... с тея негри черните ме съмнява малко ....:twisted::twisted::twisted:
 
От: Странни сънища ?!

Хаха
Единствения сън, за който се сещам и съм го сънувал няколко пъти, е че съм сам в едно село, няма жива душа и почвам да се разхождам и остановявам, че съм сам на света, само това помня.
Този сън съм го сънувал 4-5 пъти, почвам да се съмнявам :D:D
 
От: Странни сънища ?!

Мойте сънища са някакви супер странни и тъпи. На скоро санувах, че стоя на някаква трикрака табуретка, и по едно време тя полетя.. и аз с нея :D И в началото хич не можех да я управлявам, но в последствие се научих.Полетях си аз малко и тъкмо почнах да се радвам, и табуретката умря/изгасна/спря да лети..
Иии..паднах на земята и умрях... 0_o
 
От: Странни сънища ?!

Снощи сънувах, че приятелката ми ми изневерява. Нямам повод за този сън, но се събудих адски нервен. А ако това, което видях в съня си, ми се случи на живо, просто не ми се мисли какво ще става, като ми падне пердето...
 
От: Странни сънища ?!

Снощи сънувах, че приятелката ми ми изневерява. Нямам повод за този сън, но се събудих адски нервен. А ако това, което видях в съня си, ми се случи на живо, просто не ми се мисли какво ще става, като ми падне пердето...

Може да е пророчески сън :mrgreen: Както аз казвам на жени и късмет вяра да нямаш-винаги изневеряват:lol:
 
От: От: Странни сънища ?!

Може да е пророчески сън :mrgreen: Както аз казвам на жени и късмет вяра да нямаш-винаги изневеряват:lol:
Не бъди по-мнителен, това е само сън. ;)

Аз още в съня си щях да им се смея, защото избора и едва ли щеше да е добър. :clap:
 
От: Странни сънища ?!

Не мога да отрека, че хапвам късно вечер. Нещо като навик ми е. Явно от там се поражда проблема...
Но... беше ми криво цял ден, като бях с нея. Не щем ни кошмари, ни комари вечерно време :D
 
От: Странни сънища ?!

Не се тъпчете с ядене късно вечер и няма да имате странни сънища.

Не се тъпча е батинка :( :shock: Хапвам си в нормално време, а сънищата ми са.. откачени.. :mrgreen: На моменти се плаша от себе си. Такава фантазия и в графичният дизайн нямам.. ;[ :mad::mrgreen:
 
От: Странни сънища ?!

Аз сънувах, че гледаме луната посред бял ден и тя е супер голяма и свети и я гледаме с моето семейство( роднини, приятели) И изведнъж мойто роднини се превърнаха в извънземни :) Едни зелени станаха с големи носове и дълги прави редки коси :D :D И вуйчо ми ми вика: Къде отиваш мойто чедо :D
20...by_X_wing9.gif
 
От: Странни сънища ?!

Днес сънувах, че колата ми се счупва и виждам едни приятели и те ми казват, че някаква ролка трябва да се смени за 800 лв. :) Обаче аз ги каня в колата да постоят, че навън студено и гледам колата от вътре със сепарета, бюро, музика, лампи, дискотека направо, компютри и си викам ебати яката кола съм имал :D :D :D :shock:
 
От: Странни сънища ?!

Сънувам, че до кофата има два разбити пистака - само рамка и разпръснати части и гледам отдолу - сигурно към 100лв на стотинки от 20 и 50. Навънка е мрачно, ръми и аз събирам стотинки в шепите от изпод моторите. После дойдоха някакви деца и тъкмо да им покажа стотинките (не ме питайте защо бих го направил) - вадя от джобовете си леща... И така се събудих. Къде е връзката между пистаците, стотинките и лещата ?
 
От: Странни сънища ?!

Сънувам, че до кофата има два разбити пистака - само рамка и разпръснати части и гледам отдолу - сигурно към 100лв на стотинки от 20 и 50. Навънка е мрачно, ръми и аз събирам стотинки в шепите от изпод моторите. После дойдоха някакви деца и тъкмо да им покажа стотинките (не ме питайте защо бих го направил) - вадя от джобовете си леща... И така се събудих. Къде е връзката между пистаците, стотинките и лещата ?

Някой ще те изпързаля с скоростта на пистак, ще ти прибере кинтите и ще ядеш цял месец леща:lol:

PS: Аз пък сънувах, че правим обир на диаманти за $20 млн. и като ни погнаха ченгетата голям "йекшън" стана, отскубнахме се и ги заровихме извън града, ех да можех да се сетя къде...:mrgreen:
 
Последно редактирано:
От: Странни сънища ?!

Жената ако ми изневери ке я утрепеме с правата лопата :D

Не си цапай ръцете - викни негрите :D :D :D

Аз съм сънувал много странни сънища. Някои ги помня от малък, като например един - вървя по една горска пътека, която е спираловидна и навлизам все по-навътре в гората... Ебати съня?! Или пък, че с един приятел играем мач на покрива на един недовършен панелен блок и топката пада долу и аз почвам да скачам от етаж на етаж и да я гоня :D А един от най-странните ми сънища идва с предистория - имаше преди много време една мадама, с която се зарибявах, ама тя не си падаше по мен. Една нейна съученичка обаче май ме харесваше... И постоянно ме зяпаше такава (съученичката) и една вечер я сънувам полугола в едно легло, гледа право в мен и ми казва "Обичам те дотук" и от следващия ден започна да ме подминава като малка гара, сякаш въобще не съществувах вече О_o
 

Горе