Струва ли си да се търси наемател на сайта?

Fen4o

New Member
Здравейте колеги,

Изработвам сайтове и се занимавам със СЕО. В последните 6 месеца имах свободно време и разработих няколко уебсайта, за различни услуги като ВиК, Ремонт на покриви, ремонт на ел. техника и други такива, общо са 5 уебсайта.

Всичките 5 уебсайта, вече имат над 10 думи на сайт с окей трафик, където са на първа страница. И 5те уебсайта имат трафик, имат запитвания (няма телефон на сайтовете, затова запитванията са само на мейла).

Идеята ми е, да ги продавам ли като уебсайтове с поддръжка или е по-добре да се търси така наречен "наемател", който за x сума на месец, да му сложа телефона и да събира адресите и запитванията?

Дайте мнение, ако някой е играл тази схема.

Поздрави
 
продавай
 
Лийдовете продавай. Ама кой те е бил по главата в свободното си време да правиш сайтове за къртачи, ВИК, извозване и подобни специализирани услуги.
 
Лийдовете продавай. Ама кой те е бил по главата в свободното си време да правиш сайтове за къртачи, ВИК, извозване и подобни специализирани услуги.
Не ми се занимава да вдигам телефона и да отговарям на мейли, за да ги затворя лийдовете. Иначе кой да ме бие по главата ... човек без работа все такива идей му идват :D :D
 
Не ми се занимава да вдигам телефона и да отговарям на мейли, за да ги затворя лийдовете. Иначе кой да ме бие по главата ... човек без работа все такива идей му идват :D :D

Няма да ги затваряш, продаваш и ги директно на фирма конкретна. CPL се нарича, но не се занимаваш с остатъчни глупости и към 12-15% конвърт им правят.
 
Няма да ги затваряш, продаваш и ги директно на фирма конкретна. CPL се нарича, но не се занимаваш с остатъчни глупости и към 12-15% конвърт им правят.
За жалост този модел не работи в тези сфери, тук човека който звъни иска сега, днес и веднага да му се каже час със свободен екип... Дори и с 1 ден закъснение да ги продавам няма да са активни leads...
прати ми сайтовете да ги видя и цената която им искаш
За момента няма да ги споделям, тъй като все още не знам какво ще правя с тях. Пък и не съм вадил пълни статистики, отчети, достъпи и т.н, което според мен е задължително ако ще ти предлагам нещо. Не харесвам идеята сайта е "това", искам му "това" :D
 

Горе