СуперХостинг.БГ - Важна информация за подновяване на .BG домейн(и)

stelt88

Member
" За изтичането на посочения домейн(и) ще Ви нотифицират и директно от
Регистър.БГ ([email protected]). В имейла на Регистър.БГ е посочен възможен
начин за заплащане на домейна, директно през сайта на Регистър.БГ
(www.register.bg).

За да не се получи объркване при заплащането на домейна трябва да игнорирате
този мейл, тъй като домейнът е регистриран от СуперХостинг.БГ и заплащането
трябва да бъде извършено през нашата система.


Освен това цената за регистрация/подновяване на домейн през системата на
Регистър.БГ е с около 20% по-висока от тази при нас.

Поръчка за подновяване на домейн, както и на други изтичащи услуги, можете да
направите през клиентския си профил на нашия уеб сайт. "
 
Последно редактирано:
От: СуперХостинг.БГ - Важна информация за подновяване на .BG домейн(и)

ДА редовно, автоматично го пращат.
 
От: СуперХостинг.БГ - Важна информация за подновяване на .BG домейн(и)

И какъв е проблемът? Нормално е подновяването да става през тяхната система, ако си го регистрал там по начало. Регистър бг сигурно и те пращат автоматично на всички регистранти защото тях сигурно фигурират твоите данни за контакт.
 
От: СуперХостинг.БГ - Важна информация за подновяване на .BG домейн(и)

Да, и аз получавам такъв мейл. От регистър бг нищо не съм получавал.

Теб какво те притеснява? Не виждам причина да са се изложили.
 
От: СуперХостинг.БГ - Важна информация за подновяване на .BG домейн(и)

И аз получавам такива съобщения. Няма нищо притеснително в тях.
 
От: СуперХостинг.БГ - Важна информация за подновяване на .BG домейн(и)

Здравейте,

Това е автоматично съобщение, което се изпраща около 2 месеца преди изтичане на домейна. Поради изискване на Регистър.БГ, те също изпращат напомнящ и-мейл на регистранта на домейна. Ние сме включили това уточнение, защото понякога клиенти се объркват и заплащат директно на Регистър.БГ. Това води до някои усложнения:
- домейнът вече не може да бъде управляван от нас;
- тъй като поради специфика на регистраторският протокол на Регистър.БГ, ние сме финансов контакт на домейна, фактурата бива издавана на нас (СуперХостинг.БГ), а не на клиента;

Наистина не разбирам, какъв е проблема. Факта е, че за последните 2 години сме изпратили няколко хиляди такива е-мейли и с клиентите са по-скоро благодарни за уточнението, което сме включили. Ако проблемът е в нещо друго, ще помоля да ми изпратите на лично съобщение, за кой домейн става дума, за да направя по-подробна проверка.
 
От: СуперХостинг.БГ - Важна информация за подновяване на .BG домейн(и)

Русанов@ винаги ще има търсещи под вола теле. Или просто малко хейт - никога не е излишен :).
 
От: От: СуперХостинг.БГ - Важна информация за подновяване на .BG домейн(и)

Маи аз се поизложих с тази тема. За съжаление разбрах emaila малко по различно нещо като "прецакай другарчето" . А и честно казано не виждам смисъл да го изпращате понеже домейна е регистриран при вас и е логично да го подновя при вас.

Маи ще трябва публично да се извиня и да приема упреците на колегите.


Здравейте,

Това е автоматично съобщение, което се изпраща около 2 месеца преди изтичане на домейна. Поради изискване на Регистър.БГ, те също изпращат напомнящ и-мейл на регистранта на домейна. Ние сме включили това уточнение, защото понякога клиенти се объркват и заплащат директно на Регистър.БГ. Това води до някои усложнения:
- домейнът вече не може да бъде управляван от нас;
- тъй като поради специфика на регистраторският протокол на Регистър.БГ, ние сме финансов контакт на домейна, фактурата бива издавана на нас (СуперХостинг.БГ), а не на клиента;

Наистина не разбирам, какъв е проблема. Факта е, че за последните 2 години сме изпратили няколко хиляди такива е-мейли и с клиентите са по-скоро благодарни за уточнението, което сме включили. Ако проблемът е в нещо друго, ще помоля да ми изпратите на лично съобщение, за кой домейн става дума, за да направя по-подробна проверка.
 
От: СуперХостинг.БГ - Важна информация за подновяване на .BG домейн(и)

А кой е ходил в офиса им в кв. Изток (сега го местят) да видиш обучените киборзи как казват същото от мейла, та чак Сталин ще завиди на подобни киборзи:)
 
От: СуперХостинг.БГ - Важна информация за подновяване на .BG домейн(и)

А кой е ходил в офиса им в кв. Изток (сега го местят) да видиш обучените киборзи как казват същото от мейла, та чак Сталин ще завиди на подобни киборзи:)

Абе бреди 7-8 години хост бг имаха едно готино маце в офиса си за секретарка, дайте и фейса на това момиче , щом още я помня , да взема да си поискам.

Ти отиди в сердика мол, в центъра на ейпъл и слушай как ти говори зомбирания продавач. като чуе за уин или линукс и го смъдв апод жлъчката
като равин на рамазан байрям.
 
От: От: СуперХостинг.БГ - Важна информация за подновяване на .BG домейн(и)

Маи ще трябва публично да се извиня и да приема упреците на колегите.



Случва се, на фона на многото подобен спам които те приканва да се излъжеш и да подновиш домейн към фирма менте или да си купиш нов от тях.
Но супера си държат на името и не вярвам да започнат подобна практика. просто за първи път получаваш подобно писмо явно и не си го дочел :)
Между другото ако ти е успокоително и аз като го получих първия път се чудех дали няма нещо врътка :)
 
От: СуперХостинг.БГ - Важна информация за подновяване на .BG домейн(и)

Едно браво за автора на темата. Усеща, че може би е сгрешил и си признава. Рядкост в наши дни.
 

Горе