Суперхостинг са вдигнали лимита за процесорно време

TretiKolovoz

Well-Known Member
Не знам откога е валидно това, но няма да е много отдавна. Забелязах, че Суперхостинг са повишили лимитите за използване на процесорно време в плановете си за споделен хостинг. Ето ги новите лимити:

1. за хостинг план "СуперСтарт" – до 20 минути на денонощие
2. за хостинг план "СуперПро" – до 100 минути на денонощие
3. за хостинг план "СуперХостинг" – до 150 минути на денонощие
4. за реселърски хостинг планове - до 30 минути на денонощие за всеки клиентски акаунт, разположен в реселърския акаунт. Времето не може да се споделя между клиентските акаунти.

На мен определено ми допада повече така. При старите лимити при "СуперПро" имаше само 60 минути май, което е много малко.

Супер са Суперхостинг!
 
От: Суперхостинг са вдигнали лимита за процесорно време

Така е от началото на годината. Имам суперхостиг план при тях от две години и никога не са ме занимавали, макар, че съм стигал зимата до 360 минути и 40 ГБ трафик дневно.

Суперхотинг са без конкуренция в България.
 
От: Суперхостинг са вдигнали лимита за процесорно време

При мен доскоро не беше вдигнат. Днес случайно си разглеждах колко време харча и видях, че вече не съм в червената зона, която значи преразход. После влязох в общите условия и видях, че са вдигнали лимита.
 
От: Суперхостинг са вдигнали лимита за процесорно време

То това е от доста време. А на първия план всъщност са смъкнати, а не увеличени :)
 
От: Суперхостинг са вдигнали лимита за процесорно време

Да, май има нещо такова, но там и цената е доста ниска.
 
От: Суперхостинг са вдигнали лимита за процесорно време

Но все пак да му мислят хората на първия план :)
Аз съм си на втория и се кефя на много аддон домейни и много минути :D
То между другото тази промяна стана заедно с промяната на останалите параметри. Трафика и адон домейните, когато се вдигнаха :)
 

Горе