Търся: Събиране на линкове

kpetrov

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Н-на брой (зависи от възможностите на човека) и времето, например 200, 300, може и да са 500 линка.
Описване - списък от линкове към забавни клипове от Ютуб, които обаче не фигурират вече в моят плейлист.
Пример - сайта от подписа ми.

Пишете на лично, да се разберем.

п.с. Към момента в плейлиста ми има 88 клипа.
Примерно се разбираме с някой да ми направи списък със 100 линка.
Аз качвам през деня а вечер не.
Така, че ми трябва надвечер, вечерта се прави списък от 20 линка, на следващата вече още 20 и т.н., за да ги имам аз сутринта.
Човека всяка надвечер просто предглежда какво е качено в плейлиста последно, и прави нови 20.
Така до 100, за начало.
 
Последно редактирано:
+
амбицията ми е да линкна 1001 клипа на тая тематика, но не знам дали скоростната ми кутия, ще издържи да помни до 1001 недублиращи се.
 
Цял ден се опитвам да осмисля какво си написал и въобще не проумях нищо. Тъй като може би съм от малкото, които не схващат, би ли описал по друг начин какво търсиш и каква е идеята?
 
Цял ден се опитвам да осмисля какво си написал и въобще не проумях нищо. Тъй като може би съм от малкото, които не схващат, би ли описал по друг начин какво търсиш и каква е идеята?
Какво има за осмисляне, събиране на линкове със забавни клипове, но остави. Ще си го правя сам.
 

Горе