С какво се занимава този раздел? Webmaster tools

Айде тук ще пиша.

Намислил съм другата седмица посредата да купя домейн и хостинг, мисля да промотирам продукти от moreniche, та мисълта ми е какво ще посъветвате?

Дизайна ще го измислим, имам човек който ще помага и с негова поща ще направя нещо сходно и хубаво.

Уебмастер туулс с какво могат да ми бъдат полеезни и бихте ли ме насочили към дадени такива, при отварянето на сайт :)
 
Програмата ми хареса, докато не влезнах в пощата си и за активиране на сайта ми в тяхните търсачки не ми поиска по 20 долара :)
 
cecipenev каза:
Програмата ми хареса, докато не влезнах в пощата си и за активиране на сайта ми в тяхните търсачки не ми поиска по 20 долара :)

За да получиш - трябва да дадеш :)
 
cecipenev каза:
Програмата ми хареса, докато не влезнах в пощата си и за активиране на сайта ми в тяхните търсачки не ми поиска по 20 долара :)

малко много всички лъжат да знаеш
винаги получаваш точно това за което си платил
 
Да не си попаднал на списъка с платени директории? По принцп е фрии на теб ти трябва Optimizing Pages (да си нагласиш статите горе долу за някои киурди) и им погледни това кото имат като фрии курс
 
С WEB SEO можеш безплатно да си направиш една профилактика на сайта за счупени линкове и анхори, както и още полезни неща по вътрешната оптимизация на страничката.

Успех!
 

Горе