Такива хора трябват на България!

От: Такива хора трябват на България!

Не знам как са в момента нещата по училищата, но по мое време туй дяти щяха да се редуват да го бият на почивки. Спешно трябва да го запишат на някакъв спорт, ако не е късно, да го спасят.
 
От: Такива хора трябват на България!

да те оставя ли да се залъгваш?

В какъв смисъл да се залъгвам? Хареса ми детето, колко други деца на неговата възраст, пък и по-големи могат да се похвалят с такива познания и изказ.
 
Re: От: Такива хора трябват на България!

В какъв смисъл да се залъгвам? Хареса ми детето, колко други деца на неговата възраст, пък и по-големи могат да се похвалят с такива познания и изказ.

Момчето е готино и наистина е повод да ти се иска да има повече като него. Малко от връстниците му успяват да блеснат с такава дикция знания, дори и елементарно държание. Респект. :)
 
От: Такива хора трябват на България!

Аз се изумявам защо винаги част от българите вместо да се радват на това дете, започват да сипят негативни коментари. Как живеете с този негативизъм не ви знам , но поговорката " Ни на живо се радва, ни на умряло плаче" много важи за такива. Предпочитам да гледам подобни на това момче, вместо циганчето Митко или необразовани българчета
 
От: От: Такива хора трябват на България!

Аз се изумявам защо винаги част от българите вместо да се радват на това дете, започват да сипят негативни коментари. Как живеете с този негативизъм не ви знам , но поговорката " Ни на живо се радва, ни на умряло плаче" много важи за такива. Предпочитам да гледам подобни на това момче, вместо циганчето Митко или необразовани българчета

На мен ми дожаля за детето, честно казано. Защото познавах такива деца, знам какво им се случваше. Те са го пречупили просто детето - от едно нормално, жизнерадостно и палаво дете са го превърнали в затлъстяла жертва на родителските амбиции. И защо винаги говорим за крайности, значи, ако не харесваме циганчето Митко или необразовани българчета, трябва да мечтаем за нещо като по-горния пример? Има толкова много степени между тях.
 
От: От: Такива хора трябват на България!

Аз се изумявам защо винаги част от българите вместо да се радват на това дете, започват да сипят негативни коментари. Как живеете с този негативизъм не ви знам , но поговорката " Ни на живо се радва, ни на умряло плаче" много важи за такива. Предпочитам да гледам подобни на това момче, вместо циганчето Митко или необразовани българчета

и като ги гледаш каква файда? :beer:
пускате тука някакви теми и казвате: такива хора трябват..
все някой трябва да ви оправя

@anibani, вместо само да гледаш, вземи отвори една книга за да постигнеш и ти нещо
или нямаш капацитет? да бе..изгледай още 100 пъти видеото и се надъхвай (само да не се депресираш)
 
От: От: Такива хора трябват на България!

Ти да не почна да ревнуваш от лапето?
Какво ще рече да имаш капацитет, ти имаш ли капацитет за всичко?
Един разбира от история, друг от друго. Не разбирам що се нервиш такъв.
И кво ще рече чакали някой да ги оправи? Държава без управници виждал ли си?
Пък и не мислех, че с четене на книги се постига нещо, все си мисля, че с действия се постигат нещата.
и като ги гледаш каква файда? :beer:
пускате тука някакви теми и казвате: такива хора трябват..
все някой трябва да ви оправя

@anibani, вместо само да гледаш, вземи отвори една книга за да постигнеш и ти нещо
или нямаш капацитет? да бе..изгледай още 100 пъти видеото и се надъхвай (само да не се депресираш)
 
От: От: Такива хора трябват на България!

и като ги гледаш каква файда? :beer:
пускате тука някакви теми и казвате: такива хора трябват..
все някой трябва да ви оправя

@anibani, вместо само да гледаш, вземи отвори една книга за да постигнеш и ти нещо
или нямаш капацитет? да бе..изгледай още 100 пъти видеото и се надъхвай (само да не се депресираш)


Не ми трябва никой да ме оправя, не знаеш колко книги съм изчел (може да е една, а може и 100 000), не ме познаваш за да знаеш какво съм постигнал. Според мен детето заслужава да бъде видяно от повече хора, а тези хора е добре да имат изградена ценностна система и стига вече се е толерирала глупостта и невежеството в тази държава.
 
От: Такива хора трябват на България!

nortrant, аз книги съм чела и чета. А колкото до това кой колко капацитет има, се вижда и по постоянното негативно отношение по темите. Ако на теб света ти е крив, не очаквай във форума да си го оправиш:)
 
  • Like
Реакции: dnc
От: Такива хора трябват на България!

Ти да не почна да ревнуваш от лапето?
Какво ще рече да имаш капацитет, ти имаш ли капацитет за всичко?
Един разбира от история, друг от друго. Не разбирам що се нервиш такъв.
И кво ще рече чакали някой да ги оправи? Държава без управници виждал ли си?
Пък и не мислех, че с четене на книги се постига нещо, все си мисля, че с действия се постигат нещата.

от темата излиза все едно, че това дете е единственото :shock:
има много други които не са открити от телевизията на Пеевски и цветан василев
ако можеше щяха да канят всеки ден по едно от останалите безброй умни деца, за да си вържат рейтинга за години напред

Не ми трябва никой да ме оправя

я да видим:
трябват ни 240 десет годишни деца в парламента и Българи ще просъществува!!!!!
това какво означава?

според мен и сега държавата ще просъществува
но ти мислиш, че няма защото политиците са зле и предлагаш да ме управлява едно 10 годишно дете
не мислиш ли, че звучи налудничаво?
 
От: Такива хора трябват на България!

и както каза @Лили Гагарин, това дете може да е продукт на родители с болни амбиции

добре знае детето, но като него има още безброй!
но свинята пеевски да си прави рейтинг чрез него и вие като идиoти да тичате и да споделяте като луди..не ми се вижда много умно

какво се получава: @dnc иска да го управлява това дете, но в момента рекламира телевизията на мафиоти (Пеевски, Цветан Василев и др.)

п.п. не знам дали съм прав...може да са му обещали място в ДПС за след 10 години :D тогава ще гласувате ли за ДПС?

Такива хора трябват на България!

ем чи те да не са на САЩ ве :D на България са и като него има още хиляди
но дали ще съберем 240 желаещи каквато е твоята мечта?
 
Последно редактирано:
От: Такива хора трябват на България!

Много си далеч, изобщо не съм влагал този смисъл в написаното - грешно тълкуваш, също така далеч съм от България, не гледам българска телевизия и не знам коя телевизия е на "свинята".

Истината е че детето ми направи впечатление със знание, а дали е въз основа на болни родителски амбиции е отделен въпрос.

Поведението му и начина на говорене е в пъти по-отчетливо от мрънкащите под носа си политици.

Къде точно ги видя тези безброй много подобни на него?

"Такива хора трябват на България" - я стани от компютъра и излез на улицата огледай се и пак се върни....

Адмирирам личното мнение на всеки, но в този форум повечето не не се познаваме лично и не е много удачно да се квалифицират хората, едно е да изкажеш мнение, съвсем друго това - "@anibani, вместо само да гледаш, вземи отвори една книга за да постигнеш и ти нещо
или нямаш капацитет? да бе..изгледай още 100 пъти видеото и се надъхвай (само да не се депресираш)"
.

При едно евентуално запознанство може някой да се окаже в небрано лозе....
 
От: Такива хора трябват на България!

също така далеч съм от България

още по-зле
значи не си в България, а предлагаш да ме управляват деца?
звучи нелепо :)
има много деца които не отстъпват на това...абсурдно е да твърдиш:
Къде точно ги видя тези
това, че не съм ги видял, не означава, че ги няма
и за това не си знаел преди да го излъчат по телевизията... ти какво искаш? всички които са отличници да ти ги показват по телевизията?
не бъркай позитивните новини с тези за рейтинг
 
От: Такива хора трябват на България!

По-добре това дете от колкото глупавата тиква дето те управлява сума ти време.
 
От: От: Такива хора трябват на България!

На мен ми дожаля за детето, честно казано. Защото познавах такива деца, знам какво им се случваше. Те са го пречупили просто детето - от едно нормално, жизнерадостно и палаво дете са го превърнали в затлъстяла жертва на родителските амбиции. И защо винаги говорим за крайности, значи, ако не харесваме циганчето Митко или необразовани българчета, трябва да мечтаем за нещо като по-горния пример? Има толкова много степени между тях.

Лапето е готино и се опитва да разсъждава. Въобще не е затлъстяло и никъде в разговора не усетих някой с болни амбиции да го кара на сила да харесва историята. Така че по-леко с анализите. Фактът, че не се побира в твоите рамки за "нормалност" не означава, че на детето му има нещо или е жертва някому.
 
От: Такива хора трябват на България!

Не и трябват на България такива хора щом ги пъди постоянно. Умните нямат бъдеще тука.
 

Горе