Тая година какво сте си набелязали като планове?

testkiwi

Well-Known Member
Абре гледам календара и вече март месец станало... И се замислих какво съм си поставил за цел тая година, ама нищо не съм си поставил за цел в професионален план и викам, да разпитам тука кой какво мисли и за какво ще се бори?
Аз само едно съм решил да направя тая година, ама ей така за кеф - да скоча с парашут и смятам като се стопли да го направя. Скачах с бънджи миналата и беше много яко, представям си с парашут, жалко само, че от високото дават само с инструктор...

Е, кой е на ред?
 
От: Тая година какво сте си набелязали като планове?

Професионалните ми цели тази година са финансови...

Иначе имам много любителски цели със статус "pending" - не знам кога ще станат. Например много ми харесват някои водни спортове - уиндсърфинг, кайтсърфинг (сърфираш, докато се държиш за парапланер, който те движи), уейкборд (това, дето си теглен от лодка), каране на джет. Също така парашутизъм, планински и морски парапланеризъм, даунхил (спускане по планински пътеки с колело) и още много... Много от тях обаче дори не съм ги пробвал, но много искам. Това вероятно ще стане, когато завърша висшето и се прибера в Бургас, че София не ми харесва. Пък и не намирам свестни познати - едвам събрах 4-ма души да отидем с пържолите и бирите из Витоша. Повечето или учат по цял ден, или лежат и после се напиват в чалготеките...
 
От: Тая година какво сте си набелязали като планове?

Да си взема книжка като стана на 16.
 

Горе