Това реално ли е или фейк legaldrugz

AMOUN

Well-Known Member
??? legaldrugz . еу

че звучи интересно
 
От: Това реално ли е или фейк legaldrugz

Щом си има цени и описан начин на доставка май много истински си изглежда :)
 
От: Това реално ли е или фейк legaldrugz

може да пратят чубрица
 
От: Това реално ли е или фейк legaldrugz

и е пълно с такива магазини
 
От: Това реално ли е или фейк legaldrugz

де? аз що не съм виждал досега:0
само по битивиту-рипуртерити съм гледал
 
От: Това реално ли е или фейк legaldrugz

Тея пакети преди 3-4 години ги видяхме за пръв път в Лондон по 5-15 паунда бяха според грамажа. Обаче май са яко химия.
 
От: Това реално ли е или фейк legaldrugz

Направо не е за вярване колко хора си купуват подобни боклуци.

Предупрежденията с черен шрифт на бял фон и черна лента в краищата (в стил "некролог") изобщо не ги плашат.

В България има голямо количество млади човешки подобия, които са целевата група на предприемача, който е пуснал сайта.

Трябва да се разрешат всички наркотици. Който употребява - да му се отнема правото на безплатна здравна помощ (да се принуждава да подписват декларация - само деклариралите отказ от безплатна здравна помощ, платена от данъкоплатците, да могат да употребяват наркотици свободно). Не сме длъжни да плащаме за простотията им. Или даже най-добре - актът на употребата на наркотици да се разглежда като декларация за отказ от безплатна здравна помощ, платена от данъкоплатците.
 
Последно редактирано:
От: Това реално ли е или фейк legaldrugz

Собственика на сайта, ако чете - да си напише данните за контакт съгласно Закона за електронната търговия, че може от КЗП да го глобят.

Лесно ще разберат кой е - куриерът ще го изпее (ако не го направи доставчикът на хостинг - като гледам е българска фирма, нищо че сървърът е в Австралия).

P.S. Чак сега осъзнах заглавието на сайта - "Направи се на овца" :) Тези, които ще си купят боклуци за пушене трябва да са наистина големи овце...
 
От: Това реално ли е или фейк legaldrugz

Аз съм съгласен
да ми отнемат безплатната здравна помощ
и да имам право да карам без колан и да пуша дето ми е кеф...
не че пуша де.. ама и не че ползвам безплатна здравна помощ... нищо че плащам да не казвам колко всеки месец мамицата му...

то кзп би трябвал ода му е най-малкия проблем ако тръгнат да го ловят?
нали наскоро отнесоха конфискации и глоби някакви магазини за такива неща?

На мен ми е чудно дали праща това което обещава...
Или взема парите и праща подправки... а клиентите да ходят да се оплакват после :)
 
От: Това реално ли е или фейк legaldrugz

На мен ми е чудно дали праща това което обещава...
Или взема парите и праща подправки... а клиентите да ходят да се оплакват после :)


хич не му пука какво праща, продуктът за нищо не става и хората ще го изхвърлят, няма да има на кого да го върнат ... от където и да се погледне все фейк:)
 
Последно редактирано:
От: От: Това реално ли е или фейк legaldrugz

хич не му пука какво праща, продуктът за нищо не става
Хубаво е,че има хора във форума,които са ползвали продукта да ни посъветват:):).

Относно продавача.Човекът си продава илюзии,това за мен също е стока,както антиоксидантите примерно.Доказано е,че тези боклуци не помагат,но какво им пука на водещите фармацефтични компании:).Важното е да се поддържа илюзията за тях и да вървят продажбите.
 
От: Това реално ли е или фейк legaldrugz

Хубаво е,че има хора във форума,които са ползвали продукта да ни посъветват:):).

Какво да ви съветвам ?
amoun понеже пита и отговорих...
 
Последно редактирано:
От: От: Това реално ли е или фейк legaldrugz

Adi,само се пошегувах,Уви,неуспешно..:)
Какво да ви съветвам ?
amoun понеже пита и отговорих...
само едногодишно дете не знае, че боклука отива съответно в кофата
 
От: Това реално ли е или фейк legaldrugz

На това професионалистите му казват "плацебо". Вероятно има някакви слаби психоактивни свойства (гледам, че големите магазини за подобни боклуци продават същите лайна), които се усилват от ефекта "плацебо".

Ако съдържат никотин или някое забранено вещество може да си има проблеми заради стоката, която продава. Иначе няма как да го осъдят (обаче е пропуснал да напише "не е за консумация от хора / not for human consumption" - не съм сигурен дали за България е задължително, но забелязах, че в някои магазини за подобни лайна го пишат за всеки случай; може да се наложи да напише и "пушенето убива" или нещо подобно за всеки случай).
 

Горе