Точно мислих, че съм видял всичко което може да се види в тоя животи и .....

dertre

Well-Known Member
Точно мислих, че съм видял всичко което може да се види в тоя животи и един приятел ми прати едно клипче в тубата. Тъй като имам прекалено свободно време напоследък (дайте ми хапче срещу мързелллл и ви давам 1000 лева кеш) го отворих. Това което видях на клипа в първия момент помислих, че е някакъв аматьорски филм без бюджет но моя приятел ми каза, че е ходил на това което показват в клипа (тия "акробати" са били в гр.Асеновград) и са му отворили чакрите и вече е зареден да прави това което съм видял в клипа. От съображения (все пак ми е приятел) го помолих да не пробва показаните неща в някоя дискотека, че после не ми се ходи по болници да му нося цигари. Та вие чували ли сте за Санди Мурти и вярвате ли в СИЛАТА (тия вярно са излезли от Междузвездни войни) ? За нагледен материал ви давам няколко видео клипа:

[video]http://www.youtube.com/embed/inMwvNBg9z8[/video]
Щом по бунак тв са го давали специален репортаж значи е истина :lol:
[video]http://www.youtube.com/embed/tAemKBdUYtE[/video]

Това им е "официални" сайт за България (не го правя активен линк да не им правим реклама да излъжат още хора) sandhi-murti. org . Искат да ме убедят, че тоя дюнерджия от началната страница (уважавам много бойните изкуства и имам познати които няма външен вид ама могат да направят двойно по здрав от тях на фльонга) може да използва Чи Ми и ако му посегна с средно голям винкел без да го докосва ще отблъсне атаката? По лошото е, че имат много вярващи и недай си боже някой наистина ти посегне и ти почнеш да му се кълчиш и си дотам..
Та според вас тия владеят ли Силата и тоя от снимката Йода от междузвездни войни ли е ?
 
От: Точно мислих, че съм видял всичко което може да се види в тоя животи и .....

Това трябва да се види на живо. Иначе няма как да го повярвам това чудо :)
 
От: Точно мислих, че съм видял всичко което може да се види в тоя животи и .....

Ами питах го тоя моя приятел "Навит съм да има платя колкото кажат, ако ми дадат учителя да му замахна с бухалка и ако той без да ме докосва и без да докосва бухалката я отмести се записвам на секундата". Отговора беше "Прекалено било опасно и можел да ме нарани и за това се биели само помежду си и то по степен там на колана или там каквато им била степента".
 
От: Точно мислих, че съм видял всичко което може да се види в тоя животи и .....

[video=youtube;tAemKBdUYtE]http://www.youtube.com/watch?v=tAemKBdUYtE[/video]
Докато има тъпаци, вождът ще яде кифтаци :D
 
От: Точно мислих, че съм видял всичко което може да се види в тоя животи и .....

Тоя Сай да не продава медальони Power Balance ? Те хубаво не могат да го доближават ужким ама единия като се подхлъзна и направо щеше да падне върху дядката, ама дядката се отмести :D. Добре де... Вярно, че всяка минута се ражда по един балък ама чак толкова ли са големи балъци, че не могат да мислят дори за секунда трезвено, че това са простотии. Ако някой има познат който преподава такива неща и този учител е съгласен да ми го приложи (при условие, че прави същите неща без докосвания с ръце крака и т.н.) докато аз го атакувам с пръчка, бухалка, винкел, ръка(като в случай, че му чупя главата с бухалката няма да има претенции за нападение от мен към него а всичко е било демонстрация) да казва къде да дойда. Гарантирам му, че ще докарам поне още 10 ученика след мен на 100%.
 
От: Точно мислих, че съм видял всичко което може да се види в тоя животи и .....

То, ако ще е така и аз се записвам - ще мога да бия мъжа ми без да оставям отпечатъци :D
 
От: Точно мислих, че съм видял всичко което може да се види в тоя животи и .....

Фък. Какъв съм идиот. Платих 600 лв. за каско на новата ми кола, а тоя дядката можел да и направи поле и да я пази от лоши хора (да точно така го казва, може да направи поле около колата ви). Да му бях дал 1000 лв. да сложи едно поле за винаги и да ги блъскам другите коли все едно съм от НСО ...
 
От: Точно мислих, че съм видял всичко което може да се види в тоя животи и .....

Един колега си пафкал зелено и му намерил тела на тоя Парашкевов, звъни му напушен и му вика:
- Митго Парашкевов търся.
- Същия.
- Искам да се запиша на САЙ. (наоколмо хората се смеят)
- Имам един въпрос към теб преди да се запишеш - чувстваш ли се готов за САЙ? Чувстваш ли се призван за САЙ?
- Амиии... мисля че да. (смехът е тотален..)
- АМИ ТИ СИ ГОТОВ БЕ МОМЧЕ!!!
:d:d:d
 
От: Точно мислих, че съм видял всичко което може да се види в тоя животи и .....

Фък. Какъв съм идиот. Платих 600 лв. за каско на новата ми кола, а тоя дядката можел да и направи поле и да я пази от лоши хора (да точно така го казва, може да направи поле около колата ви). Да му бях дал 1000 лв. да сложи едно поле за винаги и да ги блъскам другите коли все едно съм от НСО ...

Е нали наскоро имаше нещо за някакъв поп, дето трябвало всяка година да ти прави водосвет на колата (нещо като каско) за да изгонил злите духове да не катастрофираш. :)
Абе предприемачи са си... кой с каквото може - Чи, Ми, водосвети, леят куршуми... само балъци да има.
 
От: Точно мислих, че съм видял всичко което може да се види в тоя животи и .....

Ебаси. Аз утре ще трябва да давам парите за новото Каско :D Да взема да му платя на тоя и да не се занимавам с мутрите :D
После ще си спирам из София където си искам и от Паркинги и гаражи могат да ме хванат за жезъла. Ще си обикалят с
паяците и скобите около бавареца и ще се чудят как да преодолеят полето :D
 
От: Точно мислих, че съм видял всичко което може да се види в тоя животи и .....

Хехе, ако това със силовото поле около колата е истина, застрахователните компании ще изгубят сериозно перо от пакетите, които предлагат :):):)
А то вече от толкова много измамници, ни е трудно да повярваме на каквото и да било!
 

Горе