Трафик Линк в сайт за обяви 100 гарантирани посещения на ден 12 лева на седмица

AMOUN

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
обявата е невалидна
трафика е нетаргетиран
 
Последно редактирано:
От: Трафик Линк в сайт за обяви 100 гарантирани посещения на ден 12 лева на седмица

ейй мамка му дремя ли - обърках форума ако може да се премести в реклами - извинявам се
 
От: Трафик Линк в сайт за обяви 100 гарантирани посещения на ден 12 лева на седмица

в футъра имаш застъпване на линковете
болднатите застъпват долните
браузера е мозила
 
От: Трафик Линк в сайт за обяви 100 гарантирани посещения на ден 12 лева на седмица

Аз съм заинтерсован от обявата но гледам има друг сайт означавало че моя и другия линк ще бъдат в ротация примерно?
 
От: Трафик Линк в сайт за обяви 100 гарантирани посещения на ден 12 лева на седмица

Искам да закупя реклама ама нещо не се вясваш вече 2 дни тука .. :D
 
От: Трафик Линк в сайт за обяви 100 гарантирани посещения на ден 12 лева на седмица

Преди известно време направих една програма за събиране на емейли от даден сайт. Като го захапе, минава през всички линкове и добавя в една база намерените емейли от всяка страница. Точно този сайт и други подобни бяха целта на заниманието.
Както и да е, направих я, продадох я. Питанката е дали тези уникални които гарантираш не са генерирани от такъв софтуер?
 
От: Трафик Линк в сайт за обяви 100 гарантирани посещения на ден 12 лева на седмица

Не бре ало какъв софтуер :)
нямаше ме 2 дни сори ама ми с еоткрехна морски прозорец:twisted::twisted::twisted:
линка няма да бъде ротация а ще е на мястото на [URL="http://exbg.com"][url]http://exbg.com[/URL][/URL]

неразбрах какво казваш събирал си емайли от сайта ли ?
жив и здрав щом са ги публикували хората събирай си ги невиждам какво е общото :)
 
От: Трафик Линк в сайт за обяви 100 гарантирани посещения на ден 12 лева на седмица

"Може ли да се забрави гeорги първият обииичан мъжжжж"
ем как няма да съм и фен:)

Чай си налея още една бира
 
Последно редактирано:

Горе