Трябва ми мабко помощ от някой колега.

danko6

Well-Known Member
Нещо ми се прецака картата която ползвах за paypal акаунта и сега ми казаха че трябва да изчакам към 20 дни за да ми извадят нова и всичко както си му е реда :O

А аз смятах да пусна 2 сайта,но ми трябват 2 домейна с годинки от godaddy auction за по 5 долара.
Има ли някой колега който да може да ми купи 2 домейна и да ги прати в моя акаунт.
Аз ще си ги платя в paypal, предварително ако е нужно, понеже в акаунта има известна сума,но без карта не мога да пазарувам :X :X

Благодаря предварително :)
 
От: Трябва ми мабко помощ от някой колега.

Емии да :D

Просто изтече картата от дск подновиха ми я и ми дадоха 2 в които дори има и по 20лв а с тях нито мога да платя нито да ги приеме в paypal та ходих да ми дават на ново кодовете за интернет банкирането и те ми казаха да си направя направо нова и да изчакам, но много трябва да чакам :D
 
От: Трябва ми мабко помощ от някой колега.

WITBox благодаря,но си по нов потребител :)
2fast4you благодаря ти много,тези дни ще ти драсна да ти пратя парите и да ти кажа кои домейни да купиш :)
Пак ти благодаря :)
 
От: Трябва ми мабко помощ от някой колега.

Трябва ми и на мен подобна подкрепа,ако имай някой желаещ с пари в ипей.бг може да ми пише.. :(
 
От: Трябва ми мабко помощ от някой колега.

Ако не знаеш - новите карти след като 1 е одобрена - като си добавиш нова няма нужда да верифицираш - директно като си я добавиш и можеш да си дърпаш пари.
 

Горе