Търсим рекламодатели до акт 16!

dalasweb

Well-Known Member
И аз като, строителите предприемачи,рекох да си продам предварително апартментите.гаражите.магазините разбирай в моя случай местата на банерите в моя сайт.Та мястото дето ще се строи е tvfilmi.ovo.bg.Архитект дизайнера на сградата/сайта/ е заделил 8 свободни позиции за банери.
1. Горе в хедъра = цена по споразумение, но не под 300лв на месец
2. Десен банер 120на600 150 на седмица
3. Леви текстови линкове 4 на брой - под менюто На линк по 5 лв месечно
4.Централен банер над филма 480на 60- 80 месечно
5 Последен банер във футъра,който е с 480на60 - 80лв месечно
Местата на банерите могат да се огледат по всяко време!
Сключване на предварителен договор до акт 16, след това цената става двойна ,който купил купил!
Успех!Цените са предварителни и доста евтини!

п.с. Може лек коментар на цените,ама без да се уливаме!
предварително плащане поне за 2 години и 2 месеца, толкова е срока за изграждане на сайта !
 
От: Търсим рекламодатели до акт 16!

Брей, банери на зелено вече се продават. Само наем ли се предлага или има възможност за закупуване на определена площ :)
 
От: Търсим рекламодатели до акт 16!

Тук ще е хранилката тази вечер, ако не изкочи нещо по-читаво де:)
 
От: Търсим рекламодатели до акт 16!

Брей, банери на зелено вече се продават. Само наем ли се предлага или има възможност за закупуване на определена площ :)
Сори само наем ,иначе ставам лихвар!

Това е еб**ка нали ? :)

А не е е//бка!Навремето когато уномилионедоларсхомепейджето ми предлагаше пиксел за долар аз се смеех, ама после дори не можах да си вредя сайтовете!
Та това е не знаеш откъде ще ти дойдат клиентите!

Хората как продават места на луната, щом има пазар за таквиз неща, що да няма и оферти !

Тук ще е хранилката тази вечер, ако не изкочи нещо по-читаво де:)

ех навяваш ми спомени от Spain . колко хранилки имаше само в Мадрид,а дойдох да работя за без пари/А там беше кефа не бачкаш а ядеш и жриците на любовта пускаха понякога авантакис!
 
От: Търсим рекламодатели до акт 16!

Искам да купя за 150 години.
с чек може ли да се плати?
сори не става мястото /домейна/ е купено за 45 години,с лед това сменяме строя на социоидиотизъм и едвали условията да са същите
 

Горе