Търси се добър СЕО оптимизатор.

stelt88

Member
Рейтинг - 88.9%
8   1   0
Трябва ми човек който разбира от СЕО оптимизиране.
Заинтересованите да пишат ЛС за повече информация.
След като получат нужната информация, да ми предложат цена за която биха се заели с задачата. Не искам да ми пишат хора които не знаят колко им струват услугите и не искам да ми пращате нещо от сорта "ами ти колко даваш" .

Важно:
Плащам само за свършена работа, така че лица които не са сигурни в способностите си просто да подминават темата за да няма после недоразумения.
Благодаря на всички.
 
От: Търси се добър СЕО оптимизатор.

Заинтересованите да пишат ЛС за повече информация.

Заинтересованите от кое? Нито даваш информация за работата, нито за възнаграждението. Как мога да съм заинтересован от нещо в случая.
 
От: Търси се добър СЕО оптимизатор.

Заинтересованите от кое? Нито даваш информация за работата, нито за възнаграждението. Как мога да съм заинтересован от нещо в случая.

Напротив - дал е информация за възнаграждението, а работата е съвсем естествено да се уточни на ЛС. Все пак си мисля, че добър СЕО оптимизатор е най-добре да се търси в Google по ключови думи "СЕО оптимизатор" - ако излиза в първите резултати значи е добър :))
 
От: Търси се добър СЕО оптимизатор.

Пише на лично e-mail, че съм нов във форума и не мога да пиша л.с. :)
 
От: Търси се добър СЕО оптимизатор.

а работата е съвсем естествено да се уточни на ЛС.

Ако отидеш в един авто форум и кажеш само "трябва ми човек, който разбира от коли", мислиш ли, че някой ще се свърже с теб? За какво точно ти трябва тоя човек? Да ти оправи колата, да го питаш нещо, за социологическо проучване? От кола до кола има разлика нали? Както и от ниша до ниша. За какво една камара хора трябва да си губят времето да питат на лично, като много от тях е можело да не си губят времето ако поне са знаели нишата на сайта, дали е блог, статичен сайт, магазин..., дали трябва да се прави сео от-до, или просто за линк билдинг и т.н. По-добре един човек (тоя, на който му трябва нещото) да загуби малко повече време и да даде повече информация, отколкото 100 човека после да си губят времето с лични съобщения.

Все пак си мисля, че добър СЕО оптимизатор е най-добре да се търси в Google по ключови думи "СЕО оптимизатор" - ако излиза в първите резултати значи е добър )

Вариант е, но чак пък най-добрия не мисля. Първото място по сео специалист не гарантира, че човека е най-добрия специалист, а просто, че има най-много свободно време да си развива сео блога. На първо място ислиза блог, който има над 100 публикации. Много оптимизатори едва ли имат времето за нещо подобно, просто защото работят по реални проекти. А както знаем е много по-лесно да класираш блог със 100 статии в една ниша, отколкото една информативна страничка относно услугите ти.
 
От: Търси се добър СЕО оптимизатор.

Плащам само за свършена работа, така че лица които не са сигурни в способностите си просто да подминават темата за да няма после недоразумения.
Благодаря на всички.

Ти така или иначе трябва да плащаш, в момента в който спреш, ще паднеш надолу, пък и какво значи плащаш само за свършена работа? Значи аз ще давам пари за статии, за линкове и т.н. и ще се надявам да ми платиш след няколко месеца вложени МОИ пари за seo неща?
 
От: Търси се добър СЕО оптимизатор.

Може ли детайли за сайта на лично? Освен това, споделям мнението на AlanFort. Няма как аз да инвестирам Х сума пари за СЕО ресурси и да се надявам да ми платиш за това, ако евентуално сайтът се изкачи. Също така, какво разбираш под "свършена работа"? Сигурен съм, че просто си бързал при писането на първия пост и си забравил да добавиш някои неща. Очаквам ЛС, за да ми се изяснят въпросите :)
 
От: Търси се добър СЕО оптимизатор.

Не искам да инвестирате никакви пари в нищо, просто искам отчети за свършена работа.
Не дадох достатъчно инфо в темата поради простите причини, че не искам да правя реклама на сайта (доста се изписа за него в този форум), другата причина е че не искам и тази тема да се превърне в обществен чат (в последно време точно това става с темите които пускам).
Моля които има интерес да пише ЛС, ако мисли че ще си изгуби времето просто да подминава, нищо лично към никoй.
Благодаря за мненията в темата и на всички които ми пратиха ЛС, наистина не очаквах чак толко голям интерес.
 
От: Търси се добър СЕО оптимизатор.

С риск да превърна темата ти в чат, как да се върши работа без нужните финанси? Ако може да споделиш колко пари си готов да отделиш за СЕО на този сайт?
 
От: Търси се добър СЕО оптимизатор.

С риск да превърна темата ти в чат, как да се върши работа без нужните финанси? Ако може да споделиш колко пари си готов да отделиш за СЕО на този сайт?

Май нещо не сте доразбрали, искам добър СЕО оптимизатор, което от своя страна говори за качеството на поръчката и цената.
Предполагам че всеки си има различна цена за това не искам да ограничавам никoй. Ако мислиш, че можеш да изкараш сайта на първо място по ключовите думи които искам просто си кажи цената.
 
От: Търси се добър СЕО оптимизатор.

Изпрати ми сайта на ЛС и критериите за това, което ще се смята за "свършена работа".
 
От: Търси се добър СЕО оптимизатор.

Моля темата да бъде заключена.
Благодаря на всички които ми писаха с предложеня. Пиша тук и се надявам да няма сърдите че не съм писал на ЛС, но просто получих толко много съобщения че нямам да имам достатъчно време.
 
От: Търси се добър СЕО оптимизатор.

Не просто има хора които си разбират от работата и преди да осъдят някой му обясняват как стоят нещата със СЕО оптимизирането.
Абе хора щом искам някой да ми направи СЕО значи не разбирам от това.
 

Горе