Търси се словоохотлив копирайтър с (евентуално) инженерен бекграунд

jair

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Ще се прави сайт на машиностроителна фирма. От мен фактите в груб насипен вид, от вас креативност и речовитост да ги развиете в добре звучащи текстове. Например ще ви дам годината на основаване на фирмата, какви специалисти работят там, какъе в профила и, от вас се очаква да напишете 2-3 параграфа около тези факти, които да звучат свежо и представително. С по-прости думи може да се каже, че работата ще е в креативно разтягане на локуми :)

Макар и главното, което търся да е креативност, инженерен бекграунд ще е огромно предимство. Определени задачи може да изискват написване на статии и текстове около конкретна технология. Например еди кои си машини са хидравлични, вие ще напишете текст за предимствата на хидравликата и т.н. Важно е да имате някаква идея за нещата, които ще пишете :)

Работата ще започне вероятно в началото/средата на януари, няма да се тормозим по празниците :) Сроковете няма да са критични, няма да е важно да бълвате съдържание на кило от днес за утре. Все пак се очаква сериозно отношение. Наблягаме на качеството, а не на количеството.

Очаквам на ЛС, ваши предишни текстове (за предпочитане в инженерната област) и цена. Възможно е да им отговоря след Коледа.
 
От: Търси се словоохотлив копирайтър с (евентуално) инженерен бекграунд

Здравейте,

аз също се интересувам от обявата.

Имам шестгодишен опит в областта на медиите и гарантирам грамотни текстове при поставени задачи. При ваш интерес, мога да ви дам линк към мои материали.

Можете да ме намерите и на skype: the_mess1ah
 
От: Търси се словоохотлив копирайтър с (евентуално) инженерен бекграунд

Здравейте!

Имам интерес към Вашата обява. От 6 години се занимавам с писане на статии и творчески текстове на всякакви теми. Не съм инженер, но мисля, че мога да се справя със задачата. :)
Все още не мога да пиша ЛС, затова ако още търсите човек, пишете ми в Скайп: viki_harley_davidson, за да предложа оферта.
Поздрави!
 
От: Търси се словоохотлив копирайтър с (евентуално) инженерен бекграунд

Здравейте, интересувам се от предложението ви. Имам опит в медиите и писането на различни теми. Може ли повече подробности на ЛС?
 
От: Търси се словоохотлив копирайтър с (евентуално) инженерен бекграунд

Здравейте, интересувам се от предложението ви. Имам опит в медиите и писането на различни теми. Може ли повече подробности на ЛС?

Явно обявата е невалидна вече. Не е нужно да се вдигат стари теми.
 
От: Търси се словоохотлив копирайтър с (евентуално) инженерен бекграунд

Не е невалидна, просто се позабавиха нещата. Ще пиша, когато е избран кандидат и няма нужда вече.
 

Горе