Търся автоматичен софтуер за постове в социални мрежи

bgtifo

Well-Known Member
Здравейте,

има ли автоматичен софтуер, на който да му задам да поства в социални мрежи, но конкретно в групи, в които съм приет. Преди време имаше един Hootsuite или нещо такова, но беше платен. Трябва ми нещо безплатно и добро, колкото и тези две думи да не са съвместими. Все пак можете да ми помогнете и с платени софтуери, стига да не са някакви баснословни цени.

P.S.

може и безплатен плъгин за Уърдпрес, даже още по-добре, ако има такъв.

Предварително благодаря!
 
Последно редактирано:
За групи до колкото знам няма такива. За hootsuite трябва да си админ в групата, за да насрочваш публикации, но новите цени са голяма секира :D
 
За групи до колкото знам няма такива. За hootsuite трябва да си админ в групата, за да насрочваш публикации, но новите цени са голяма секира :D

Аз гледах има някакви плъгини, но всичко е платено...
 
@alexkuzmov

Благодаря точно това ми трябва, най-вероятно ще си платя, наистина не е скъпо.

Ако все пак някой колега знае безплатна алтернатива, нека пише в темата.
Направо да не си губиш времето - безплатна алтернатива, която няма да доведе до сигурно изтриване на страниците ти, няма. Най-добре е да заложиш на хутсют, въпреки че са малко скъпи. Успех!
 
Направо да не си губиш времето - безплатна алтернатива, която няма да доведе до сигурно изтриване на страниците ти, няма. Най-добре е да заложиш на хутсют, въпреки че са малко скъпи. Успех!

Окей колега, благодаря!
 
В крайна сметка някой намери ли платена опция за споделяне на постове в различни фб групи, но където НЕ си админ, а да постваш от личния си профил?
 
В крайна сметка някой намери ли платена опция за споделяне на постове в различни фб групи, но където НЕ си админ, а да постваш от личния си профил?
Тоест не се израЗих точно - има доста платени опции - въпроса е някоя тествана?
Че всичките нямат free за няколко дни.
 
Тъй като си поиграх да поровя и за информация на колегите от форума: НЕ МОЖЕТЕ да публикувате в няколко групи едновременно, ако не сте админ и/или не сте свързали групата си към дадената онлайн платформа.
Тоест сайтовете, които предлагат това (постване в множество групи, където сме само мембъри и групите Не са свързани с приложението) са 100% лъжа и ще откраднат парите. Успоредно писах на съпорта на няколко такива и никой не отговори. Отговориха само от посткрон, като отговора беше добре подплътен с линкове към правилата на ФБ и доказателство защо НЕ можем да постваме, ако не сме свързали групите към даденото приложение. Това е и причината масата скамери да искат само годишно плащане.
Дано съм помогнал на някой. :)
 

Горе