Търся бизнес партньор

Аз лично само с теб съм се заел, защото чета този форум от много години и ми е кофти кретени като теб са свалят нивото.
Не пиши от телефон с авто редакция на думите
 
Бизнес профил в OLX, 200 лева , към тях влизат и точки за реклама по категории /начална страница. Почвай
Едната продукция е напълно натурална, без да е използвана никаква химия при отглеждането. Това е градинска продукция от истински градини, (да то обясня по-точно, от градини в къщата ти или в парцела ти, не в голямата нива), една част е лична, продукти който не са гледани за продаване на пазарите. От нея има малка серия от няколко продукта, които са отгледани при 100% природни условия - само почва, вода и слънце, дори без оборска тор. Това са силно лиминитирани бройки. Без консерванти, оцветители и "подобрители". Приготвям мостри. В момента имам няколко. Следващото би трябвало на мострите да им се направят ръчни занаятчийски "етикети". Това, да го продавам къде да е ще са някакви малки допълнителни доходи. Не смятам да я продавам, бих искал да я предложа като мостри и под вид на реклама.
Другата продукция, тази която мога да зареждам в определени количества е също натурална, но от типа обработвана умерено. Няма да продавам нелегално или полулегално. За втора продукция трябват средства.
 

Горе