Търся: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

От: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

Предлагам ти блога от подписа ми. Ако ти хареса пиши ми.
 
От: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

да - за този сайт стават: http://funizmo.com/

Този отговор как така съм го изпуснала..Чак сега го виждам, когато се разрових пак да търся директории за статии и гостблогване...Защото не съм доволна от тези, които пробвам до момента. Т.е. само от една съм. В останалите..статиите ми потъват измежду други от типа клюкарски и това не ми допада.
Gunshot, благодаря:)
 
От: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

За да не пускам нова тема ще повдигна тази.
Търся сайтове на красото /козметика,парфюми/, за дома /обзавеждане, колектори/, детски стоки, хоби и хоби материали, кулинария, IT /уеб дизайн, seo/, автомобили, ИТ техника и крепежни елементи. Приемам всякакви предложение за платени и гост постове.
Благодаря предварително :)
 
От: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

Похвална тема, може да се развие много. Дано, че големите блог мрежи на баш мастерите с мног пари се правят. То и затова, някои хора ги е страх да си ги обявяват така публично.
 
От: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

Предлагам публикуване на статия в stanimirstoyanov.com / ИТ, SEO, Уеб дизайн, интернет/ - това са тематиките на сайта. Също така и в новинарски сайт burgasnovini.com. Повече инфо. на ЛС.
 
От: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

И от моя подпис виж, ако ти вършат работа. При желание за повече инфо - на лично.

Благодаря за предложението, ще ги погледна и ще пиша лично :)

Предлагам публикуване на статия в stanimirstoyanov.com / ИТ, SEO, Уеб дизайн, интернет/ - това са тематиките на сайта. Също така и в новинарски сайт burgasnovini.com. Повече инфо. на ЛС.

Благодаря за предложението. В момента са ми малко по-важно другите тематики, но определено ще го имам в предвид :)
 
От: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

Здравейте, все още нямам права да постна тема.

Интересувам се от линкове на тема туризъм и обща тематика.

Предлагам висококачестшени статии и пари.

Пишете ми.
 
От: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

Аз работя като част от рекламния отдел на рекламна агенция GCH Digital. Един от нашите проекти е информационният портал Bgstart.net, който е разделен на тематични поддомейни, които може да разгледате на началната страница. Към момента имаме поддомейни за темите Автомобили, Авточасти, Автобуси, Електроника, Университети, Коледа, Игри, Запознанства, Здравословно, Кредити, Море, Мебели, Музика, Обзавеждане, Образование и др., повечето от които са много добре оптимизирани в Google.

Имаме опция за публикуване на статии от клиенти на цена от 30 лв. за статия в поддомейн, която обаче трябва да е с уникален текст, поне 85 % според инструмента Advego Plagiatus или да се публикува първо при нас и след това в други сайтове. В статиите имате възможност за публикуване на до три линка към вашия сайт с анкор по ваш избор.

Ако проявите интерес, пишете ми на имейл [email protected]
 
От: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

Сайтът http://elada.info/ предлага БЕЗПЛАТНО публикуване на статии, както и само на кратък текст с линк към вашия сайт.
Регистрирайте се и публикувайте каквото искате.

Моля, не ми пишете съобщения - самообслужвайте се :)
 
От: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

В този блог може да се публикуват статии с 2 линка ---> http://kajisigo.com/
 

Горе