Търся дропшипинг на геймърски продукти

alexinfoag

Active Member
Здравейте, искам да обогатя малко продуктите на един от сайтовете ми - www.hardgamer.bg. Можете ли да ми кажете читав дропшипинг на геймърски клавиатури, мишки, слушалки, падове и др. продукти?
 
Имах клиент, който продаваше геймърски мърчандайзинг - тениски, шапки, ключодържатели, чорапи, дори гащи. На международен достовчик с марка Jinx. Внасяше нещата, но не беше много сложно - по едно пале се внасяше, това беше минимума. Доста високи цени имаха продуктите, но се купуваха. Много често покупките бяха за подарък, затова е добре който ти е доставчик да е местен, за да е бърза доставката.
 
Махайте игрите он комповете си, просто съвет.
 
Благодаря и на двамата за съветите. waldes, може би имаш право и все пак - аз самият доста се зарибих по някои игри. :)
 
В нашия магазин www.lin.bg -имаме мишки,клавиатури,слушалки и др. компютърна периферия.Можем да работим заедно,ако решите.skype:cold_indifference
 
Мисля да вдигна темата. Скоро и аз мисля да започна с един нов проект- онлайн магазин. Ако може някой по- запознат да даде съвет или сайт, който работи на дропшипинг за геймърски клавиатури, мишки, слушалки, падове и др. продукти?
Приятен и успешен ден!
 

Горе