Търся един сайт който изчисляваше колко струва сайта ти.

danko6

Well-Known Member
Преди имаше един сайт който изчисляваше колко струва сайта ти.
Добавяш си сайта и той ти показва цената на сайта.
Ако някой знае да дава:D
Ще съм благодарен.
 
От: Търся един сайт

То хубаво ги оценя, ама има ли някой, който да дава толкова пари :)
Аз оня ден купих домейн за $10 и го пуснах да ми го оцени и ХА изненада - $1,973.28 оценка!
Не знам дали има нещо общо с реалността...
 
От: Търся един сайт

Че какво общо има реалността? Естествено, че машина не може да оцени реално, човека просто иска този сайт, никъде не е казал, че е реален или ще му вярва.

То хубаво ги оценя, ама има ли някой, който да дава толкова пари :)
Аз оня ден купих домейн за $10 и го пуснах да ми го оцени и ХА изненада - $1,973.28 оценка!
Не знам дали има нещо общо с реалността...
 
От: Търся един сайт

alexer, няма нужда да ми се дървиш!
Просто изказвам лично впечатление относно съответния сайт. Ако нямаш, какво да кажеш, по-добре си задръж забележките за себе си или си прави тема и си води монолози там! Няма нужда от хора, които са на всяка манджа мерудия, само за да трупат повече мнения и да пълнят темите с безмислени задявания.
 
От: Търся един сайт

danko6, виж дали ти върши работа и този сайт http://ninjawebsiteappraiser.com/
Мисля, че е по-обективен от другия, понеже ми оцени наскоро закупеният домейн на $78, което що годе мога да го приема :)
 
От: Търся един сайт

Благодаря за критиката ти и твоето мнение. но
1. не ти се "дървя", в какъвто и смисъл да го използваш
2. простото ти изказване на мнение го "изказа", като въпрос и аз си направих труда да отговоря съвсем сериозно на него
3. мнението ще си го задържа, когато аз преценя, а не ти
4. относно забележките аз избягвам да правя забележки, освен когато съм лично засегнат
5. от какви хора има нужда /вероятно имаш предвид този форум/ не си ти човека, който ще каже, а администраторите

Та благодаря ти загрижеността и вниманието ти, но няма да имам нищо против, ако си го спестиш.
Радвай си се на живота и не взимай толкова сериозно нещата.


alexer, няма нужда да ми се дървиш!
Просто изказвам лично впечатление относно съответния сайт. Ако нямаш, какво да кажеш, по-добре си задръж забележките за себе си или си прави тема и си води монолози там! Няма нужда от хора, които са на всяка манджа мерудия, само за да трупат повече мнения и да пълнят темите с безмислени задявания.
 
От: Търся един сайт

Благодаря за критиката ти и твоето мнение. но
1. не ти се "дървя", в какъвто и смисъл да го използваш
2. простото ти изказване на мнение го "изказа", като въпрос и аз си направих труда да отговоря съвсем сериозно на него
3. мнението ще си го задържа, когато аз преценя, а не ти
4. относно забележките аз избягвам да правя забележки, освен когато съм лично засегнат
5. от какви хора има нужда /вероятно имаш предвид този форум/ не си ти човека, който ще каже, а администраторите

Та благодаря ти загрижеността и вниманието ти, но няма да имам нищо против, ако си го спестиш.
Радвай си се на живота и не взимай толкова сериозно нещата.

Добре прав си - you won!
 
От: Търся един сайт който изчисляваше колко струва сайта ти.

Your website at spy.bg is worth
worth.php



Продаден!
 

Горе