Търся копирайтър интересуващ се от технологии

Статус
Not open for further replies.

nnikolov

Active Member
Рейтинг - 100%
22   0   0
Здравейте! Търся копирайтър за новинарски технологичен уебсайт. Статиите ще са за скромния Български пазар. Предпочитам да е момче, понеже момчетата повече се интересуват от хардуер и технологии, но ако има и такива момичета пак става :). Статиите ще са освен технологични новинарски, ще трябва да се пише за телефони, лаптопи и т.н. както и за игри. Бюджетът ми е 1лв - 100 думи, но разбира се (логично), може и под тази сума (стига да не се ощетява качеството на статията). Работата е дългосрочна, не ми трябва копирайтър за 5 10 статии, търся си човек с който да работа. Не мога да гарантирам количеството статии на месец.

Пишете ми на лично с предложения. цени и ваши статии. Няма да отговарям, за да няма после "Ама на мен защо не ми писа...".
Поздрави и успешен ден! :)
 
От: Търся копирайтър интересуващ се от технологии

здравей, съвсем нова съм тук, затова нямам право на ЛС. Интересувам се от обявата и имам богат опит в писането на технически статии на англ. и бълг. Ако желаеш, мога да ти пратя предишни примери, повечето от които са Прес Релийз на софтуер. Ще се радвам да получа повече подробности по ЛС! Благодаря!
 
От: Търся копирайтър интересуващ се от технологии

здравей, съвсем нова съм тук, затова нямам право на ЛС. Интересувам се от обявата и имам богат опит в писането на технически статии на англ. и бълг. Ако желаеш, мога да ти пратя предишни примери, повечето от които са Прес Релийз на софтуер. Ще се радвам да получа повече подробности по ЛС! Благодаря!

Ъп на темата :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе