Търся лаптоп втора употреба

rak

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Търся лаптоп втора употреба, на цена около 200-300 лв, без особени претенции. Ако има оферти, моля на лични.
 
От: Търся лаптоп втора употреба

<spam> Сори за спама, но във форума на дата.бг ще си намериш и за по-малко.
</spam>
Кой знае каква бракма ще намеря, но все пак ми трябва за елементарна работа, която и най-слабата машина ще свърши.
 
От: Търся лаптоп втора употреба

http: //www.aukro.bg/47267-laptopi-i-komponenti.html?id=47267&view=gtext&buy=2&order=t
понякога има доста изгодни

лошото е че не знае докрая колко ще е
ето един
http: //www.aukro.bg/item717425836-laptop-ot-1-lv-dell-d510-1-73ghz-2-gb-80gb.html
 
От: Търся лаптоп втора употреба

ne pravi gluposti - kupi nov - nqmam kirtilica 6te preveda i doobqsnq utre:)
 
От: Търся лаптоп втора употреба

Сега има такава пренаситеност на пазара че има лаптопи всякакви и на всякакви цени - не си струва да си купиш стар дарак с който само ядове ще имаш - купи си нов
ако нямав брой .. което ме съмнява - си купи на изплащане но нов !
не робувай на марка нитоп на екстри
търси нещо семпло това все пак е лаптоп трябвати да има 100 хард 2гб рам и wifi това е всичко друго е лакомия :)
стария лаптоп ще ти донесе само нерви - така че за мен е глупост да се купи стар лаптоп...
грозен, очукан, омърлявен, кой знай кой го е отварял и бърникал, БАТЕРИЯТА скапана, това е лаптоп - все едно да си купиш телефон втора ръка ...
 
От: Търся лаптоп втора употреба

Момчета, проблема е че този лаптоп ще отиде в ученическо общежитие - сина ми реши тази година да живее в общежитието на гимназията и затова искам да му купя евтина машина, хем да не ме е яд ако му я откраднат, хем никой да не ще да я краде. На него ще му трябва само речниците да му вървят и евентуално ако хване wireless връзка от някъде да му работи скайпа, ама и без него може.
 
От: Търся лаптоп втора употреба

Ами да по-добре вземи някой нетбук от глобул примерно, 20-30 лв. на месец и ще има интернет и ресурс за нуждите му :) Няма смисъл от стар лаптоп без нищо :) Пиши на ЛС за повече инфо :)
 
От: Търся лаптоп втора употреба

аз имам един нетбук за продаване
ако те интересува PM
 
От: Търся лаптоп втора употреба

Ами да по-добре вземи някой нетбук от глобул примерно, 20-30 лв. на месец и ще има интернет и ресурс за нуждите му :) Няма смисъл от стар лаптоп без нищо :) Пиши на ЛС за повече инфо :)
От глобул нищо не бих взела на изплащане - веднъж присъствах на един скандал докато си плащах сметката - някакви жени вдигаха кавга че уж 20-30 лв на месец за лаптопа, уж промоция, а сметките не им падали под 120 лв и искали да си прекратят договора, което се оказа обаче невъзможно.
 
От: Търся лаптоп втора употреба

@rak напълно е нормално като ползват трафик да им е висока сметката... те глобул от такива клиенти печелят :) И е напълно нормално да не искат да прекратят договора...
 
От: Търся лаптоп втора употреба

@rak напълно е нормално като ползват трафик да им е висока сметката... те глобул от такива клиенти печелят :) И е напълно нормално да не искат да прекратят договора...
Последния месец се надънили с 320 лева сметка, ама като им е толкова мозъка. Едната се пенеше че трябвало да обере банка та да им плаща сметките. При положение че спокойно могат да си хващат почти навсякъде в града интернет без да плащат. Абе от тези хиени не купувам нищо на изплащане, то и не само оттам.
 
От: От: Търся лаптоп втора употреба

От глобул нищо не бих взела на изплащане - веднъж присъствах на един скандал докато си плащах сметката - някакви жени вдигаха кавга че уж 20-30 лв на месец за лаптопа, уж промоция, а сметките не им падали под 120 лв и искали да си прекратят договора, което се оказа обаче невъзможно.

Това са поредните малоумни клиенти - заради такива като тях мразя клиенти и изобщо мразя да работя директно с хора
а това че ти си ги чула и заради това си се отказала от глобул не говори добре и за теб ...
дА СЕ НАУЧАТ ДА ЧЕТАТ !!! това клиентите са най долната сган !!! :) не че и аз не съм клиент и не съм противен често но все пак :)
20-30 лева им е промоцията лаптопа с да кажем 2 гб трафик
това че те са малоумни и са смукали нет като луди и после плащат по 100 + лева не е проблерм на глобул а на смахнатите потребители ...

не рекламирам глобул - не ползвам услуги на глобул
10 -те гсм-ма които имам са всички на мтел и нито един на глобул или друга фирма
- не че обичам повече мтелци или бетекейци все ми е тая - пояснявам зада не си мислите че рабоитя за глобул на процент
аз лично не бих си купил никога нищо от глобул и германос но съвсем не по приучини които изтъкваш ти
и аз ви казах какво мисля за лаптопи втора ръка -А ВИЕ ПРАВЕТЕ КАКВОТО ЗНАЕТЕ И СИ ТРОШЕТЕ ГЛАВИТЕ ... :)Повече работа а от там и печалби за такива като мен които ви чакат да дойдете за ремонт ...
частите застар лаптоп са много по скъпи от тези за нов ... а гаранцията две години си е две години
КАТО ВИ Е СТРАХ ОТ КРАЖБИ ЗА 50 ЛЕВА ГО ЗАСТРАХОВАЙТЕ И НЕ ГО МИСЛЕТЕ !!!

Сори че съм малко груб в изказванията си - но все пак съм темерут... старая се да съм малко по човечен но не ми се отдава много :) - не искам никого да обидя
 
От: Търся лаптоп втора употреба

amoun - не е нужно да си толкова неврозен. Вредно е за здравето. Аз лично не съм се отказала от Глобул заради скандала на който бях свидетел, обаче е факт че промоциите им са представени много объркващо и доста хора плащат после големи суми, даже някои се принуждават изобщо да не ползват прекрасното нещо което са си купили и само таксите плащат докато изтече договора и успеят да се откачат. Лаптопа втора употреба все ще изкара една година, а може и повече. Ето сега съм с GSM втора употреба - вече повече от година не е мръднал и не е дал никакъв дефект. Между другото се чудя защо ли съм тръгнала да ти обяснявам, аз на мъжа си не обяснявам а на теб си е направо безпредметно. Между другото, лаптопа е намерен в процес на преговори е, така че няма смисъл повече да се пише по темата.
 

Горе