Търся лек, съмпъл Wordpress плъгин за галерия - Предложения?

V.Andreev

Well-Known Member
Здравейте Колеги,

Гледам доста плъгини но повечето имат мега много опиции и ми изглеждат тежки, нямам възможност да тествам всички и да видя колко товарят и заради това реших да питам тук.

Целта ми е галерията да е нещо подобно на тази : тук

Благодаря за отделеното време
 
От: Търся лек, съмпъл Wordpress плъгин за галерия - Предложения?

Защо просто не ползваш галерията, която по принцип си ползва WP? Иначе най-известната и ползвана галерия за WP е http://wordpress.org/plugins/nextgen-gallery/
 
От: Търся лек, съмпъл Wordpress плъгин за галерия - Предложения?

В WP има ли някаква слайдер такава галерия по дефоуд?
 
От: Търся лек, съмпъл Wordpress плъгин за галерия - Предложения?

слайдер до колкото знам няма, но можеш да изкараш галерия с няколко миниатюри :)
 
От: Търся лек, съмпъл Wordpress плъгин за галерия - Предложения?

Fancy box

By default, the plugin will use jQuery to apply FancyBox to ANY thumbnails that link directly to an image. This includes posts, the sidebar, etc, so you can activate it and it will be applied automatically.

Случвало ми се е да трябва да се ъпдейтне 1-2 пъти галерията, която е качена докато захапе плъгина (не съм проверявал дали е от темата, версията на WP или някой плъгин), но като цяло е ОК.
 
От: Търся лек, съмпъл Wordpress плъгин за галерия - Предложения?

Да Ви попитам за nextgen, инсталирах я, добавих галерия и снимки, но всяка снимка се отваря на нов таб, а аз искам само да се zoom-не снимката и със стрелките да сменям на друга снимка, някой знае ли как става?

Надявам се да сте ме разбрали :)
 
От: Търся лек, съмпъл Wordpress плъгин за галерия - Предложения?

Да Ви попитам за nextgen, инсталирах я, добавих галерия и снимки, но всяка снимка се отваря на нов таб, а аз искам само да се zoom-не снимката и със стрелките да сменям на друга снимка, някой знае ли как става?

Надявам се да сте ме разбрали :)

Gallery (менюто на плъгина) --> Other options --> Lightbox effect --> избираш от падащото меню вариант, който ти харесва (и работи за теб)
 

Горе