Търся партньори!

p53

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

нуждая се от линкове, които да предложа на мои партньори извън БГ.

става въпрос за дългосрочен бизнес, така че ако имате сайтове, които отговарят на посочените изисквания, можете да ми ги изпратите с персонално съобщение през форума!

изисвания:
1. Сайтове на английски език
2. Уникално съдържание
3. PR 3+
4. Добър дизайн
5. предоставяте do-follow site-wide линкове
6. броя на out-bound links < 10 (колкото по-малко, толкова по-добре!)
7. TLD - .COM/.NET/.ORG


ако сайтовете ви отговарят на посочените условия, моля да ми изпратите следната информация:

1. URL
2. PR
3. цена за месец

предпочитам да работя с хора които имат 5 и повече сайта, но това не означава че ако имате само един, но качествен сайт, няма да работя с вас!


очаквам офертите ви ;)
 
От: Търся партньори!

Дай примерна цена на линк за PR3/PR4/PR5/PR6
 
От: Търся партньори!

примерните цени са доста условни, защото цената се определя не само от PR-a на сайта, но и от много други фактори (качество на сайта и съдържанието, трафик, честота на обновяване, количество и качество на backlinks и др.) а и се изменя с времето...

все пак е добре да дам ориентировъчни цени, затова:

PR3 - 5 лв.
PR4 - 9 лв.
PR5 - 15 лв.
PR6 - 25 лв.

посочените цени са за 1 месец. Не зависи от количеството линкове, които купувам (т.е. и за 1 линк и за 10 цената е една и съща и няма да очаквам отстъпки за количества).
Линкове за по-продължителни периоди (6 /12 месеца) също ще търся, но само след като сме изградили стабилни бизнес отношения с едно-месечните поръчки. За по-продължителни периоди очаквам отстъпки ! :)

надявам се да съм ви ориентирал
 
От: Търся партньори!

хайде не бъдете срамежливи... :)
давайте предложения
 

Горе