Търся предложения от сайтове в които да публикувам мои статии.

Deco90

Active Member
Рейтинг - 100%
20   0   0
Предлагам уникални статии срещу заплащане.

Здравейте,

предлагам написването на уникални статии на български език срещу заплащане.

Статиите са предимно от естество - Lifestyle ; Любопитно; 7 начина да... и подобни такива, които по моя преценка може да представляват интерес на по-широка аудитория.

Статиите не са тясно специализирани, а са с предназначение за отмора от сивото ежедневие.
Всяка статия ще бъде със сигурност повече от 300 думи за да може Google да я индексира добре.

Очаквам вашите оферти за цена на статия и колко ще поръчвате седмично, а защо не и дневно?
В статиите няма да публикувам връзки към някой от моите сайтове, затова очаквам и това да имате в предвид при определянето на цената.


1 Примерна статия - Тук

2 примерна статия - Тук

Написал съм 2 книги, за които сега именно събирам допълнително пари, за да ги изпратя на редактор и издам след това.

Поради чувството ми за хумор и стила ми на писане, в статиите е възможно да използвам отношението - Писател към читател - което прави статиите ми поднесени още "по-закачливо" и приятно.

Обобщение: Всеки ден имам време да отделям за написването на 2-3 интригуващи статии на тематика, която аз си избера от горе посочените. Ако искате чисто нова статия ще Ви ги изпращам на някои от Вас, които предложат най-добри финансови условия.

Имам и възможността да превеждам статии от същото естество, от следните езици: Английски, Немски и Руски.
 
Последно редактирано:
От: Търся предложения от сайтове в които да публикувам мои статии.

Дай ми цени на лично или направо в скайпа и да пробваме.
 
От: Търся предложения от сайтове в които да публикувам мои статии.

Само, ако се свързваш по скайпа с мен имай в предвид, че скоро може и да легна и чак утре ще мога да приема заявката, за това пиши ми на лично и си остави и скайпа да не се разминем.
 
От: Търся предложения от сайтове в които да публикувам мои статии.

Не мога да разбера какво точно търсиш - гестблогинг или си предлагаш услугите като копирайтър?
 
От: Търся предложения от сайтове в които да публикувам мои статии.

Важното е да върви бизнеса.
Какъв писател може да си, щом не можеш да напишеш какво искаш да кажеш.
Аз нищо не разбрах от обявата :)
 
От: Търся предложения от сайтове в които да публикувам мои статии.

Важното е да върви бизнеса.
Какъв писател може да си, щом не можеш да напишеш какво искаш да кажеш.
Аз нищо не разбрах от обявата :)

Първо - не съм писал че съм писател, а че съм написал две книги.
Второ - приемете ме като журналист на свободна практика - всеки ден имам време да отделям за написването на 2-3 интригуващи статии на тематика, която аз си избера от горе посочените. Ако искате чисто нова статия ще Ви ги изпращам на някой от Вас, който предложи най-добри финансови условия.

Надявам се, че съм бил вече ясен. Поздрави.
 
От: Търся предложения от сайтове в които да публикувам мои статии.

както е казал Фънки - " иде ми да се гръмна или да те гръмна "

да видим какво чувство за хумор имаш :)
 
От: От: Търся предложения от сайтове в които да публикувам мои статии.

както е казал Фънки - " иде ми да се гръмна или да те гръмна "

Ще те помоля да не спамиш в моята тема, когато не харесваш нещо в магазина просто не го купуваш. Мнението ти е ако не е градивно изобщо не е нужно. Приятен ден.
 
От: Търся предложения от сайтове в които да публикувам мои статии.

напротив, това е форум .

а и не показваш чувство за хумор, което си обявил за качество в заглавието на темата.
обявата ти е неразбираема и подвеждаща, защото не казваш какво точно предлагаш.
 
От: Търся предложения от сайтове в които да публикувам мои статии.

напротив, това е форум .

а и не показваш чувство за хумор, което си обявил за качество в заглавието на темата.
обявата ти е неразбираема и подвеждаща, защото не казваш какво точно предлагаш.

Аз и книгите, които съм написал не съм постнал, ама какво да се прави хахаха
 
От: Търся предложения от сайтове в които да публикувам мои статии.

напротив, това е форум .

....
обявата ти е неразбираема и подвеждаща, защото не казваш какво точно предлагаш.

Абсолютно споделям мнението на колегата Беджев Стил, само бих допълнил объркваща. По добре направи корекция на заглавието или на самата обява. На твое място не бих влизал в конфронтация с колегите, просто приеми съвета им... Критиката е градивна и нищо лично!
 
От: От: Търся предложения от сайтове в които да публикувам мои статии.

Абсолютно споделям мнението на колегата Беджев Стил, само бих допълнил объркваща. По добре направи корекция на заглавието или на самата обява. На твое място не бих влизал в конфронтация с колегите, просто приеми съвета им... Критиката е градивна и нищо лично!



Здравейте, благодаря за мнението. Току-що промених облика на обявата надявам се сега да е по-разбираема и конкретна.
 
От: От: От: Търся предложения от сайтове в които да публикувам мои статии.

Здравейте, благодаря за мнението. Току-що промених облика на обявата надявам се сега да е по-разбираема и конкретна.

Това вече е друго нещо! Успех!
 
От: Търся предложения от сайтове в които да публикувам мои статии.

И аз се заблудих от заглавието, навсичкото отгоре темата не е в правилния раздел. Пиши на блинки да ти смени заглавието и да ти смени раздела, и не оставай изумен като ти пишат на ЛС объркани хора.

Успех :).
 

Горе