Търся: Търся работа като Копирайтър/Редактор/Коректор/Преводач от английски на български език

Здравейте,

търся работа като копирайтър на български и / или английски език, редактор, коректор и преводач от английски на български език и обратно.
 
Последно редактирано:
Здравейте,

търся работа като копирайтър на български и / или английски език, редактор, коректор и преводач от английски на български език и обратно.
 
Последно редактирано:
ЪП-вай я на 3-4 дни като останалите, че иначе го водят спам
Това е едното. И е хубаво да се ъпва, като има с какво. Отделен темата не е в много подходящата секция. Преместена е.

Успех
 
Нямах опцията да публикувам в тази секция, затова я поставих в другата възможно най-близка. Не разбрах какво означава "да се ъпва, като има с какво".
 
То верно си трее някакви критерии за ЪП, защото сега някак се получава на пресекулки.. Някои си ъп-ват кога си искат, други са по-трактични и го правят през две седмици, трети пък и всеки ден, нищо че е с глупости или други акаунти ;) Общо взето е на самооправия, вижда се ясно :D
Аз специално имам голяма слабост към кадърни хора. Изпитвам уважение и съм склонен на слабости в това отношение хаха Още повече, защото вече са рядкост тук, предимно бръмчат набалонени муцуни с еййй такива усти :D:D:D
За това, може би в раздели където се публикуват ОБЯВИ в същинският им смисъл, не трябва да има "ръчен ъп" Сми, независимо дали е само "ъп" или друга глупост написана от клакьор/дубле, темите да не се "вдигат". Да могат да се "наместват" в горна позиция само след определен период от време. Това обаче сигурно е трудно за изпълнение.. (скай да каже ахахахах) Иначе си остава "кой как свари" "кой е стара муцуна" "кой е лизаро-мазач" и тн и тн, никога няма да има справеливост ;)
 
Напълно съм съгласен, виждал съм други потребители да правят това и не е имало проблем. Сега разбирам, че не трябва да се прави и че е спам. А това, че други не са се включвали в темата не зависи от мен, а от тях.
 
Здравейте,

търся работа като копирайтър на български и / или английски език, редактор, коректор и преводач от английски на български език и обратно.
 
Последно редактирано:
Здравейте,

търся работа като копирайтър на български и / или английски език, редактор, коректор и преводач от английски на български език и обратно.
 
Последно редактирано:
В допълнение към последния пост, предлагам коректорска и редакторска работа, както и превод от английски на български език.
 
Здравейте,

търся работа като копирайтър на български и / или английски език, редактор, коректор и преводач от английски на български език и обратно.
 
Последно редактирано:
Здравейте,

търся работа като копирайтър на български и / или английски език, редактор, коректор и преводач от английски на български език и обратно.
 
Последно редактирано:
Здравейте,

търся работа като копирайтър на български и / или английски език, редактор, коректор и преводач от английски на български език и обратно.
 
Последно редактирано:
Здравейте,

търся работа като копирайтър на български и / или английски език, редактор, коректор и преводач от английски на български език и обратно.
 
Последно редактирано:
Здравейте, търсенето е актуално, към него прибавям превод от българки на английски език, наскоро завърших такъв проект.
 

Горе